دسته‌ها
دانلود فیلم

آدری – پیش پرده مستند جدید آدری هپبورن را تماشا کنید

تولید شده توسط تیم نامزد BAFTA در پشت مک کوئین، آدری نگاهی صمیمی به یکی از بزرگترین ستارگان مد و هالیوود فراهم می کند ، این مستند ویژگی بصیرتی پشت لنز قرار می گیرد و فیلم های هرگز دیده نشده زندگی او را نشان می دهد و زن پشت این نماد را به نمایش می گذارد.

ترکیبی از آرشیو نادر و مصاحبه های صمیمی از جمله پسرش ، شان هپبورن فرر، مدیر هنری سابق جیوانچی کلر وایت کلر و مدیر طراحی Tiffany’s Emeritus جان لورینگ، این فیلم یک زن واقعا خارق العاده را به زندگی می آورد ، که شاهدی بر قدرت عشق و بخشش است.

آدری هپبورن اولین جوایز اسکار خود را در سن 24 سالگی برنده شد و تبدیل به یکی از بزرگترین نمادهای فرهنگی جهان شد: یک زیبایی یک نسل و ستاره افسانه ای عصر طلایی هالیوود ، سبک و همکاری پیشگامانه او با هوبرت دو جیوانچی همچنان الهام می گیرد. اما آدری هپبورن واقعی چه کسی بود؟

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 25 سریال کرگدن

https://www.youtube.com/watch؟v=DOY77nyd6fY

هپبورن در دوران کودکی دچار سوn تغذیه شد ، پدرش او را رها کرد و تحت اشغال نازی ها در هلند بزرگ شد ، هپبورن با یک آسیب دیدگی گذشته خود روبرو شد ، که آرزوهایش را برای تبدیل شدن به یک رقصنده باله ناکام گذاشت ، و زندگی شخصی او را سایه افکند. . با این حال او با استفاده از سوپراستارمی خود برای همیشه به عنوان سفیر جهانی یونیسف و دور زدن زندگی خود ، آرامش درونی یافت. ابتدا قربانی جنگ ، سپس منبع آسایش میلیون ها نفر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *