دسته‌ها
دانلود فیلم

آرمانشهر – نمایش تلویزیونی نوشته شده جیلیان فلین بر اساس سریال انگلیسی با همین نام ، پوستر می گیرد

آمازون نخست فیلم تریلر تیزر را برای سری جدید Amazon Original فاش کرده است اتوپیا، از نویسندگان پرفروش و فیلمنامه نویسان برنده جایزه ، جیلیان فلین (Gone Girl، Sharp Objects) و قرار است در پاییز امسال در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان در نخستین فیلم برتر برگزار شود.

با الهام از سریال های انگلیسی با همین نام ، هیجان انگیز توطئه پیچیده هشت قسمت در مورد صرفه جویی در جهان است ، در حالی که سعی می کند جای شما را در آن پیدا کند.

مدینه فاضله در گروهی از هواداران طنز قرار دارد که به دلیل حضور وسواس خود از یک طنز به ظاهر داستانی به نام “یوتوپیا” با یکدیگر دیدار و پیوند برقرار می کنند. باهم ، یان (دن بایرد) ، بکی (Ashleigh LaThrop) ، سامانتا (جسیکا روته) ، ویلسون ویلسون (دزمین بورخسو گرانت (Javon “Wanna” Waltonمعانی پنهان را که در صفحات “آرمانشهر” پوشیده شده است ، پیش بینی می کند که تهدیدهای بشریت را پیش بینی می کند. آنها می دانند که اینها فقط ساختن یک توطئه نیستند. آنها خطرات بسیار واقعی هستند که همین حالا در جهان خود زنده می شوند. ماجراجویی پر مخاطب این گروه را چهره به چهره با شخصیت مشهور طنز ، جسیکا هاید (ساشا لین) ، که به آنها در ماموریت خود برای نجات جهان می پیوندد در حالی که اسراری از اسرار خود را در اختیار دارد. این سریال همچنین ستاره می شود جان کوساک به عنوان دکتر کوین کریستی ، رین ویلسون همانطور که دکتر مایکل استارنز ، فراه مکنزی به عنوان آلیس ، کریستوفر دنیام به عنوان آربی ، و کوری مایکل اسمیت همانطور که توماس کریستی

فیلم پیشنهادی  Cool Art: Jaws - چاپ سه بعدی عدسی

https://www.youtube.com/watch؟v=nfMBkiPFh-k

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *