دسته‌ها
دانلود فیلم

آرمانشهر – پیش نمایش تریلر گروه قرمز برای برنامه تلویزیونی نوشته شده توسط جیلیان فلین بر اساس مجموعه انگلیسی به همین نام

Amazon Prime Video پیش پرده تبلیغاتی جدید سری جدید Amazon Original را فاش کرده است مدینه فاضله، از نویسنده پرفروش و فیلمنامه نویس برنده جایزه ، جیلیان فلین (Gone Girl، Sharp Objects) و قرار است اولین نمایش آن در Prime Video در 25 سپتامبر در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان باشد.

هیجان توطئه ای پیچیده هشت اپیزودی با الهام از مجموعه انگلیسی به همین نام ، در مورد نجات جهان است ، در حالی که تلاش می کنید جایگاه خود را در آن پیدا کنید.

مدینه فاضله متمرکز بر گروهی از طرفداران کمیک است که به صورت آنلاین ملاقات می کنند و به دلیل وسواس خود در مورد یک کمیک ظاهراً خیالی بنام “آرمانشهر” ارتباط برقرار می کنند. با هم ، یان (دن برد) ، بکی (اشلی لا تروپ) ، سامانتا (جسیکا روت) ، ویلسون ویلسون (دسمین بورخس) و Grant (Javon “می خواهم” والتون) معانی پنهانی را که در صفحات “مدینه فاضله” نهفته است ، کشف می کند ، تهدیدات بشریت را پیش بینی می کند. آنها می فهمند که این فقط یک توطئه نیست. آنها خطرات بسیار واقعی هستند که هم اکنون در دنیای خود زنده می شوند. ماجراجویی پر مخاطب ، گروه را با شخصیت اصلی مشهور کمیک ، جسیکا هاید رو در رو می کند (ساشا لین) ، که در مأموریت خود برای نجات جهان در حالی که از رازهای خودش نگهداری می کند ، به آنها می پیوندد. این سریال همچنین بازیگر است جان کوزاک به عنوان دکتر کوین کریستی ، رین ویلسون به عنوان دکتر مایکل استیرنز ، فره مکنزی به عنوان آلیس ، کریستوفر دنهام به عنوان Arby ، و کوری مایکل اسمیت به عنوان توماس کریستی.

فیلم پیشنهادی  استنلی توچی و کالین فرث را در تریلر Supernova تماشا کنید

پیش پرده جدید را در زیر ببینید. به دلیل خون و خشونت فراوان NSFW است!

https://www.youtube.com/watch؟v=rxXIH8oSWEU

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *