دسته‌ها
دانلود فیلم

آرچنمی توسط RLJE Films انتخاب می شود

فیلم های RLJE حقوق آمریکای شمالی را در مورد اکشن / هیجان انگیز به دست آورده است ، Archenemy، در آستانه نمایش جهانی خود در Beyond Fest امسال. این فیلم سومین همکاری RLJE Films و SpectreVision پس از آن است مندی و رنگ خارج از فضا. ARCHENEMY در تاریخ 11 دسامبر 2020 در سینماها ، بر اساس تقاضا و دیجیتال اکران می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=3AEMAOC2O24

نویسندگی و کارگردانی آدام مصر مورتیمر (دانیل واقعی نیست) از داستانی از مورتیمر و لوکاس پاسمور (بدون قهرمانان خوب) ، این فیلم ستاره ها است جو مانگانیلو (“خون واقعی”)، اسکایلان بروکس (“امپراتوری”) ، زولی گریگز (“W-Tang: یک حماسه آمریکایی”) ، پل شر (“دوشنبه سیاه”) ، ایمی سایمتز (حیوان خانگی) و گلن هاورتون (“در فیلادلفیا همیشه آفتاب است”).

فیلم پیشنهادی  The Mimic - تریلر کمدی تاریک جدید را تماشا کنید

“ما خوشحالیم که پس از انتشار فوق العاده موفق Mandy و Color Out of Space ، با SpectreVision دوباره به کار خود ادامه خواهیم داد” گفت: مدیر ارشد خرید RLJE Films مارک وارد. “با عملکرد قدرتمند جو مانگانیلو و کارگردانی ابتکاری Adam Egypt Mortimer ، ما نمی توانستیم یک تیم رویایی بهتر برای نمایش ARCHENEMY در Beyond Fest و تئاترها و سیستم عامل های مختلف در ماه دسامبر بخواهیم.”

ARCHENEMY توسط Daniel SpectreVision ، Lisa Whalen و Elijah Wood به همراه Kim Sherman ، Adam Egypt Mortimer ، Jo Manganiello و Nick Manganiello تولید شد. وارد و جس دلئو از RLJE Films از طرف سازندگان فیلم با SpectreVision معامله کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *