دسته‌ها
دانلود فیلم

آفتابگردان – یک مستند جدید در مورد بزرگترین اثر هنری ون گوگ تاریخ اکران می گیرد

آفتابگردان های ونسان ون گوگ برخی از نمادین ترین نقاشی های جهان هستند. آنچه بسیاری به عنوان یک شاهکار اشتباه می کنند ، در واقع پنج نقاشی از گل های آفتابگردان در گلدان های پراکنده در گالری های آمستردام ، لندن ، مونیخ ، فیلادلفیا و توکیو است. این فیلم مستند بلند و خارق العاده سریالهای دیدنی و جذاب را همانطور که قبلاً هرگز دیده نشده است روی صفحه نمایش جمع می کند.

آفتابگردان با همکاری نزدیک با موزه ون گوگ در آمستردام فراتر از یک “نمایشگاه مجازی” ، در داستان های غنی و پیچیده پشت هر یک از نقاشی ها کاوش می کند تا از اسرار آفتابگردان استفاده کند. گلها برای ون گوگ چه معنایی داشتند و چرا امروز این همه طنین مخاطبان را دارند؟ این فیلم با نمایش خیره کننده ای از هنرپیشه جیمی دو سوریسی و بینش جذاب مورخان هنر ، گیاه شناسان و هر آنچه در این بین است ، بینشی بی نظیر از زندگی و آثار هنری ون گوگ را ارائه می دهد.

کارگردان برنده جایزه دیوید بیکرستاف، که دو فیلم قبلی در مورد این هنرمند ساخته است ، وینسنت ون گوگ: راهی نوین برای دیدن (2015) و ون گوگ و ژاپن (2019) ، گفت ، “دیدن این که هر نسخه از آفتابگردانها واقعاً بی نظیر است ، شواهدی از وان گوگ برای آزمایش بسیار شاد بود. این سفر سینمایی ، سریال آفتابگردان را بیشتر مورد توجه قرار داد و بینش جدیدی را در مورد شرایط غم انگیز بعدی به وجود آورد.

درام ، مبارزه و اشتیاق به زندگی را می توان در هر نقاشی رنگ در نقاشی های آفتابگردان مشاهده کرد. به نظر من ، هرکدام صداقت و فضیلتی را نشان می دهند که بیانگر قدرت ماندگار یک هنرمند خارق العاده است که زندگی خارق العاده ای داشته است. “

با دیدن بازگشت سینمای رویداد به انگلستان با هیجان ، ذرت پیت، مدیرعامل انجمن سینمای رویداد افزود ، “در حالی که سینماهای انگلیس آماده می شوند در 17 ماه مه دوباره درهای خود را برای عموم باز کنند ، رزروهای قبلی از قبل دلگرم کننده است. نمایشگاه آفتابگردان های Screen یک شاهکار خیره کننده برای افزودن به لیست عناوین تماشای صفحه بزرگ و فرصتی برای عموم مردم برای لذت بردن از سفر کامل سینمایی یکی از برجسته ترین هنرمندان برجسته جهان است که بسیار زیبا ثبت شده است “

نمایشگاه اکران فیلم که از 8 ژوئن در سینماهای انگلیس به نمایش در می آید.

فیلم پیشنهادی  کلیپی از Regina King’s One Night In Miami را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *