دسته‌ها
دانلود فیلم

آمازون استودیو سریال League of Your Own خود را گرین می زند

استودیو آمازون اعلام کرده است که وانت سریال جدید ساعتی را سفارش داده است لیگ خودشان، از جانب تلویزیون تصاویر سونیبا تولیدکنندگان اجرایی و سازندگان همکاری ابی جاکوبسون (شهر گسترده) ، که او نیز ستاره ، و گراهام (موتزارت در جنگل).

این تفسیر مجدد از اتحادیه خودشان باعث شادابی روح شادی آواز کلاسیک محبوب پنی مارشال در حالی که لنزها را گسترده می کند برای داستان داستان نسل کلی از زنانی است که در خواب بازی بیس بال حرفه ای بودند. این نمایش نگاهی عمیق تر به نژاد و تمایلات جنسی دارد و به دنبال سفر یک مجموعه کاملاً جدید از شخصیت ها ، وقتی مسیرهای خاص خود را به سمت میدان می کشند ، چه در لیگ و چه خارج از آن.

“28 سال پیش ، پنی مارشال ماجرا راجع به زنانی که بازی بیس بال حرفه ای می کردند به ما گفت که تا آن زمان عمدتاً نادیده گرفته شده بود. ما مثل همه افراد وسواس فیلم بزرگ شدیم. سه سال پیش ، ما به ایده سونی نزدیک شدیم تا یک سری جدید ، هنوز هم فراموش نشده از آن داستان ها را بازگو کنیم. ما با کمک تیمی بسیار با استعداد از همکاران ، بازیگران شگفت انگیز و حمایت فداکارانه آمازون از این پروژه ، احساس می کنیم فراتر از خوشبختی و هیجان هستیم که می توانیم این شخصیت ها را به زندگی بیاوریم. “ گفت گراهام و ژاکوبسون. وی گفت: “این بازیکنان برای رسیدن به آرزوی خود ، رشادت ، آتش ، اصالت ، تخیل وحشی و احساس طنزآمیز را به همراه داشتند. ما امیدواریم که مخاطبان را با تمام این خصوصیات داستانی رقم بزنند. “

“در بیس بال یا در نخست فیلم ویدئویی گریه نمی شود.” گفت ورنون سندرز، سرپرست تلویزیون ، استودیو آمازون. ویلی و ابی یک فیلم کلاسیک را گرفته اند و از آن برای نسل جدید با شخصیت های جدید و دید تازه و مدرن خود در مورد داستانی بی انتها از رویاهای بزرگ ، دوستی ، عشق و البته بیس بال تصور مجدد می کنند. ما از همکاری با سونی بسیار هیجان زده ایم تا این سریال جدید احساسی و هیجان انگیز را برای مشتریان Prime Video در سراسر جهان به ارمغان بیاورد. “

وی گفت: “ابی و ویل کار جدیدی را در تصور مجدد این کلاسیک بی انتها انجام داده اند. ما از همکاران خود در آمازون بسیار سپاسگزاریم که این داستان فوق العاده مهم و مهم را برای مخاطبان در سراسر جهان به ارمغان آورده اند ، ” گفت جف فراسترئیس جمهور تلویزیون سونی پیکچرز.

فیلم پیشنهادی  La Llorona - تریلر فیلم جدید ترسناک به زبان اسپانیایی را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *