دسته‌ها
دانلود فیلم

آهنگ عشق سخت شانس – تریلر جنایی جدید با بازی مایکل دورمن و سوفیا بوش تاریخ اکران می گیرد

جاذبه های کنار جاده ای به دست آورده است آهنگ عشق خوش شانس، یک تریلر جنایی مبتنی بر شخصیت ، داستان عاشقانه ای که در صحنه موسیقی آمریکانا واقع شده و با الهام از خواننده / ترانه سرای تحسین شده ساخته شده است تاد اسنایدر ضربه اصلی ، “درست مثل قدیما.” Roadside این فیلم را در 15 اکتبر 2021 به طور انحصاری در سینماها اکران می کند.

فیلمساز جاستین کورسبی اولین نمایش آن در جشنواره فیلم آستین 2020 به نمایش جهانی افتاد و در ادامه جایزه بزرگ هیئت داوران را از جشنواره فیلم پورتلند 2020 دریافت کرد. این فیلم همچنین نامزد بهترین فیلم ، بهترین بازیگر مرد (مایکل دورمن)، بهترین بازیگر نقش مکمل زن (سوفیا بوش) و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (درموت مولرونی) جوایز جشنواره بین المللی فیلم بوینس آیرس 2021.

پیوستن به دورمن (میهن پرست آمازون ، مرد نامرئی) و بوش (شیکاگو PD ، یک درخت تپه) درموت مولرونی، نماد هیپ هاپ RZA ، برایان ساکا ، ملورا والترز، و نامزد جایزه اسکار اریک رابرتز.

به کارگردانی جاستین کورسبی و با الهام از ترانه “درست مثل زمانهای قدیم” ساخته تاد اسنایدر ، آهنگ سخت شانس عشق توسط کورسبی و کریگ اوگورتز ، نویسنده مشترک ، و تهیه کنندگی آلیسون آر اسمیت ، کورسبی و داگلاس ماتجکا برای اسمیت و کورسبی سرگرمی Dime Box. این فیلم بر روی فیلم 35 میلیمتری و سینمای دیجیتال قرمز توسط جاس شلتون ، فیلمبردار فیلمبرداری شده است. طراح تولید ماری جاچ است. سردبیر J. Davis است. آهنگسازان ویل بلر و بروک بلر هستند. استاد راهنمای موسیقی دان ویلکوکس است. این فیلم شامل موسیقی توسط تاد اسنایدر ، گرام پارسونز و امیلو هریس ، تاونز وان زندت ، هیز کارل ، دیورند جونز و اندیکاسیون ها ، انفجار بلوز Jon Spencer و دانیل جانستون است که با تکان دادن به آیکون های موسیقی مانند Kris Kristofferson ، John Prine ، Tom Waits ، و جری جف واکر.

فیلم پیشنهادی  مستند Questlove’s Summer of Soul تریلر جدیدی دریافت می کند

کورسبی می گوید: “آهنگ عشق سخت شانس نامه عاشقانه من به موسیقی آمریکانا و شخصیت های رنگارنگی است که در آن جهان زندگی می کنند.” تاد اسنایدر یکی از بزرگترین عشایر آمریکاست که به سنت وودی گاتری ، جانی کش و جان پرین پیروی می کند ، و من فروتنانه سعی کردم با تزریق این فیلم با آن مواد ، استعداد بی نظیر او را در ترکیب درام ، شوخ طبعی ، ماسه سنگ و شوخ طبعی احترام بگذارم. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *