دسته‌ها
دانلود فیلم

آهنگ های Chloé Zhao’s My Brothers Taught Me به MUBI می رود

MUBI تریلر جدیدی را برای نامزد اسکار راه اندازی کرده است Chloé Zhao’s (کارگردان Nomadland) اولین کارگردانی آهنگهایی که برادرانم به من آموختند، که از 9 آوریل 2021 به طور انحصاری در MUBI پخش می شود.

نویسندگی و کارگردانی Chloé Zhao، آهنگهایی که برادرانم به من آموختند یک داستان جذاب و غم انگیز برای ظهور سن است که در برابر زیبایی بارز رزرواسیون Pine Ridge داکوتای جنوبی قرار دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=-Bcr2L8xNxc

در کنار نومیدی که شخصیت های او با زیبایی شناسی نفسگیرانه و نفس گیرانه ای روبرو می شوند و کار ترنس مالیک را به یاد می آورند ، اولین فیلم ژائو تصویری مبهم و ظریف از یک جامعه به حاشیه رانده شده است که زندگی روزمره یک محیط اجتماعی کم بازده را به تصویر می کشد. همانطور که همدلانه است و طبیعت گرایانه است ، نشانه معرفی فرخنده یک صدای سینمایی متمایز و غیر قابل انکار است.

فیلم پیشنهادی  Rosario Dawson و Benjamin Bratt را در اولین تصاویر از نمایش تلویزیونی DMZ بررسی کنید

آهنگهایی که برادرانم به من آموختند برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس مورد تحسین منتقدان قرار گرفتند ، قبل از نمایش در جشنواره فیلم کن که کلوئه ژائو نامزد دریافت جایزه Caméra d’Or بهترین فیلم بلند اول را دریافت کرد. ژائو به تازگی در هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب و جوایز منتقدان منتخب بهترین کارگردانی را برای Nomadland کسب کرده است که تاکنون نامزدها و جوایز زیادی را در سراسر جهان دریافت کرده است. Nomadland همچنین هفت نامزد دریافت جایزه BAFTA فیلم از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی و همچنین شش نامزدی اسکار از جمله نامزدی ژائو برای بهترین فیلم ، کارگردانی ، تدوین و فیلمنامه اقتباسی دریافت کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *