دسته‌ها
دانلود فیلم

آیا اشکالی در ماتریس وجود دارد؟ پیش پرده مستند جدید را تماشا کنید

چه می شود اگر ما در یک شبیه سازی زندگی می کنیم و جهانی که می دانیم واقعی نیست؟ برای مقابله با این ایده خسته کننده ، فیلمساز تحسین شده رادنی اشر (اتاق 237 ، THE NIGHTMARE) از سخنرانی یاد شده از استفاده می کند فیلیپ کی دیک برای فرو رفتن در سوراخ خرگوش علم ، فلسفه و تئوری توطئه. در بررسی غیرقابل اثبات هیچ سنگی نگذاشته است ، فیلم از سنگهای فرهنگی و معاصر مانند The MATRIX ، مصاحبه با افراد واقعی که در آواتارهای دیجیتال قرار دارند و طیف وسیعی از صداها ، متخصصان و آماتورها استفاده می کند.

اگر نظریه شبیه سازی داستان علمی نیست بلکه واقعیت است و زندگی یک بازی ویدیویی است که توسط موجودی ناشناخته انجام می شود ، پس ما واقعاً چه کسانی هستیم؟ اشکالی در ماتریس تلاش برای کشف کردن.

فیلم پیشنهادی  حلقه مفهومی The Last Starfighters را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=W0RgpwWlEZo

“یک نگاه اجمالی در ماتریکس به یک عمیق ترین و کاملترین روش یک ذهن خرد کننده است.” رئیس جمهور مگنولیا ، ایمون بولز گفت. “رادنی اشر اثری ساخته است که به شما اجازه می دهد جهان خود را به طور مشکوک زیر سوال ببرید.”

“با توجه به تعداد واقعیاتی که می توانستم خودم را در دام خود ببینم ، از اینکه واقعاً در شرکایی به عنوان مگنولیا جسور و حامی برای کار در این پروژه شریک بوده ام ، بسیار خوشحالم.” گفت اشر. “این فیلم فرصتی شگفت انگیز برای درگیر کردن با ایده های بزرگ و کاوش در تصاویر متحرک و تخیلی از بزرگترین بوم من بود که تاکنون داشته ام ، بنابراین من سپاسگزارم که برای دستیابی به آن در دستان خوبی هستیم “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *