دسته‌ها
دانلود فیلم

آیا به فیلم های تحسین شده کمتر احترامی که سزاوار آن هستند می دهید؟

منبع: شل کردن

تماشای فیلم یک تجربه است. شما هزینه بلیط را پرداخت می کنید ، مقابل یک صفحه عظیم سینما با ذرت بو داده و نوشیدنی می نشینید و انتظار سرگرمی دارید. بنابراین ، وقتی فیلمی انتظارات شما را برآورده نمی کند ، ممکن است احساس کند گول خورده اید.

اینکه بگویید به آنها احترامی که شایسته آنها بوده اید نداده اید ، ممکن است کمی چهره گونه به نظر برسد زیرا منابع خود را سرمایه گذاری کرده اید و در ازای آن چیزی دریافت نکرده اید. با این حال ، مناطقی از فیلم های کم تحسین منتقد وجود دارد که می توانند نظر شما را در مورد تأثیر آنها بر فرهنگ عامه تغییر دهند.

فقط به این دلیل که از اکران فیلم یا نمایش تلویزیونی به شکل اصلی خود لذت نبردید ، به این معنی نیست که هر نسخه در هر سیستم عامل همان احساس را به همراه خواهد داشت. برای بسیاری از افراد ، ژانر جدید می تواند روحیه ای را به عنوانی اضافه کند که آن را فوق العاده سرگرم کننده و سرگرم کننده کند ، و هیچ صنعتی این را بهتر از بخش های بازی و iGaming منعکس نمی کند.

فیلم پیشنهادی  مرور: Reunion - "یک درام ترسناک بسیار موثر ، آهسته سوز ، جو ساز"

هر دو از مضامین هالیوود و تلویزیون در کل کتابخانه های خود استفاده می کنند تا طیف وسیعی از مشتریان را به خود جلب کنند. از نظر بازی های ویدئویی ، برای برجسته کردن نکته می توان به فیلم هایی مانند ابرقهرمانان اشاره کرد. در حالی که تولیدات مارول با نقدهای مثبتی روبرو شد ، کمیک DC داستان متفاوتی بود. صرف نظر از این ، بازی های ویدئویی بتمن و سوپرمن فروش فوق العاده خوبی دارند ، بخشی از این به لطف ابعاد ارائه شده توسط بازارهای بازی است. پسر عموی آن ، iGaming ، یکی است زیرا بیشترین تقاضای بازی در کتابخانه های آنها بازتاب فیلم های معروف و سریال های تلویزیونی است ، که بهترین نمونه یکنوع بازی شبیه لوتو است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *