دسته‌ها
دانلود فیلم

احترام – جنیفر هادسون ، آریتا فرانکلین در تریلر جدید است

کارگردان لیزل تامی اولین فیلم سینمایی او را با توجه.

ستاره های فیلم جنیفر هادسون به عنوان Aretha Franklin ، فارست ویتاکر به عنوان C.L. فرانکلین ، مارلون ویانز به عنوان تد وایت ، آودرا مک دونالد به عنوان باربارا فرانکلین ، تیتوس برگس به عنوان کشیش دکتر جیمز کلیولند ، مارک مارون به عنوان جری وکسلر ، کیمبرلی اسکات به عنوان مامان فرانکلین ، Saycon Sengbloh به عنوان ارما فرانکلین ، هایلی کیلگور به عنوان کارولین فرانکلین ، هدر هدلی به عنوان کلارا وارد ، اسکای داکوتا ترنر به عنوان جوان آرتا فرانکلین ، تیت دونووان به عنوان جان هاموند و مری جی به عنوان دینا واشنگتن.

تامی اولین زن سیاه پوستی است که تاکنون نامزد دریافت جایزه تونی بهترین کارگردانی نمایش در سال 2016 برای گرفت، و یک دانشیار هنری در نمایندگی برکلی و یک متولی هنرمند با هیئت امنای موسسه Sundance است.

فیلم پیشنهادی  Late To The Party: To Kill A Mockingbird - "همانطور که امروز مرتبط است زمان انتشار آن بود"

با داستانی توسط کالی خووری (برنده اسکار برای تلما و لوئیز) و تریسی اسکات ویلسون، و فیلمنامه نوشته شده توسط تریسی اسکات ویلسون. ویلسون و تامی از سال 2009 تاکنون همکاری خلاقانه ای داشته اند سیاهپوست خوب نوشته شده توسط ویلسون ، به کارگردانی تامی در تئاتر عمومی. ویلسون نویسنده FX’s The America بود که برای او جایزه Peabody و همچنین نامزدهای جایزه Emmy و WGA را به دست آورد.

بدانید که این معنی در سینماهای ایالات متحده در 13 آگوست 2021 و سینماهای انگلیس در 10 سپتامبر 2021 است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *