دسته‌ها
دانلود فیلم

اخبار و تریلرهای مربوط به بازی های ویدیویی را از رویداد Warhammer Skulls بررسی کنید

امروز آغاز آغاز است Games Workshop’s رویداد سالانه “Warhammer Skulls” برای پنجمین سال! این رویداد یک هفته ای از 3 ژوئن تا 10 ژوئن ادامه دارد و در طی آن بازی ها از وارمر و Warhammer 40،000 univers از تخفیف های محدود به مدت و محتوای جدید رایگان در رایانه های شخصی (Steam ، GeForce Now و سایر e-tailers) و برای اولین بار در فروشگاه Xbox بهره مند می شوند!

FPS با سرعت سریع Indie از تیم کوچک و پرشور Streum On Studio که در تاریخ 1 ژوئن منتشر شد. برای جشن گرفتن از عرضه آن و رویداد جمجمه های Warhammer ، شکارچیان فضل مجموعه پوست Corsair را به صورت رایگان در همه سیستم عامل ها دریافت می کنند – قراردادهای خود را به سبک انجام دهید! همچنین می توانید بازی را با تخفیف 15 درصدی در Xbox Series X | S ، Xbox One و PC دریافت کنید.

فیلم پیشنهادی  راسل کرو برای تریلر جدید عصبانیت جاده ای در تریلر Unhinged نیست

https://www.youtube.com/watch؟v=QOS_oc1qLCM

بازی اکشن و استراتژیک مبتنی بر نوبت که توسط Gasket Games ساخته شده است ، در تاریخ 27 مه با پشتیبانی کامل کراس پلی در همه سیستم عامل ها راه اندازی شد! Storm Ground بر اساس IP نمادین فانتزی Games Workshop “Age of Sigmar” ساخته شده است – یک جهان تاریک و تخیلی که شوالیه های جاودانه با ستاره های آسمانی سوار می شوند تا هرج و مرج و مرگ را در بسیاری از قلمروها از بین ببرند. به عنوان بخشی از بازی و رویداد Skulls ، از 15٪ تخفیف در Xbox One و PC بهره مند شوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=QOS_oc1qLCM

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *