دسته‌ها
دانلود فیلم

استعداد عجیب لوتر استرود در حال دریافت اقتباسی از فیلم است

شبانه روز امروز اعلام کرد که در حال اقتباس از مجموعه موفق Image Comics است استعداد عجیب لوتر استرود به عنوان یک فیلم سینمایی با همکاری سازندگان سریال جاستین جردن و تراد مور. تمام شب دینش شمداسانی ، شکارچی گورینسون، و آماندا کروسه این فیلم را در کنار تهیه کنندگان مشترک جردن و مور تولید خواهد کرد. جردن هم اکنون در حال کار برای اقتباس از این کمیک است و فیلم نامه را قلم می زند.

SYFYWIRE به عنوان “یکی از بهترین مجموعه های کتاب های کمیک در همه زمان ها” و “یک کار حرفه ای” که توسط IGN به عنوان “بسیار ماهرانه” و “استادانه” اعلام می شود ، جشن گرفته می شود ، STRANGE TALENT OF LUTHER STRODE یکی از محبوب ترین فیلم های فراری است مجموعه هایی ، در کنار THE WALKING DEAD و SAGA ، که تعریف جدیدی از کمیک های تصویر را برای نسل جدید ارائه داده است. موضوع تحسین منتقدان جهانی و چاپهای متعدد فروخته شده ، نویسنده جاستین جوردن و هنرمند تراد مور را به عنوان دو ستاره سریع در حال ظهور کمیک در اولین حضور خود در سال 2011 تقویت کرد و هر دو را به چرخش های پرفروش در راس مارول هدایت کرد. و بزرگترین امتیازات دی سی. در طی این روند ، جوردن و مور برای دو پیگیری به همان اندازه موفق – 2012 LEGEND OF LUTHER STRODE و 2015 LEGACY OF LUTHER STRODE – دوباره به هم پیوستند تا سه گانه برخورد ژانر را تکمیل کنند که اولین بار آنها را به وضعیت فوق ستاره تبدیل کرد.

فیلم پیشنهادی  بهترین فیلم های مستند برای کشاورزان

مانند VENOM و BUFFY THE VAMPIRE SLAYER ، LUTHER STRODE به طرز ماهرانه ای DNA مشترک ابرقهرمان ها و نمونه های قریب به اتفاق را برای یک ماجراجویی خونین و خونسرد که اجزای مساوی فرار از کتاب های مصور و ترکیبی اکشن و ترسناک است ، بهم می پیوندد.

دیگر پروژه های سینمایی و تلویزیونی اردن در حال حاضر شامل اقتباسی از مجموعه طنز SPREAD وی با هنرمند Kyle Strahm است ، در حالی که سریال Moore’s 2019 با نویسنده Aleš Kot ، THE THE NEW WORLD ، به عنوان یک فیلم سینمایی برای برادران وارنر اقتباس می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *