دسته‌ها
دانلود فیلم

استنلی کوبریک در مورد زندگی خود در کامیون تریلر کوبریک صحبت می کند

کوبریک توسط کوبریک مستند جدیدی است که نگاهی به زندگی و فیلم های آن می اندازد استنلی کوبریک. این فیلم برای اولین بار در این سال آغاز شد جشنواره فیلم Tribecaاما به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 که در دسترس است قرار گرفته است. با این حال ، این فیلم باید در اواخر ماه جاری به صورت آنلاین منتشر شود.

در اینجا خلاصه داستان آمده است:

هیچگاه نماد استنلی کوبریک در میراث سینما قابل اندازه گیری نیست. او در زمینه کاری خود غول پیکر بود ، کارهای بزرگ او شبیه به کارهای هنری بکر و منحصر به فرد بود که توسط دانشجویان و استادان نیز به طور یکسان مورد مطالعه قرار می گرفت و تمام جستجوی پاسخ های سازنده آنها به طرز ناامید کننده ای پاسخ می داد. در حالی که او یکی از پرکاربردترین فیلمسازانی است که تا به حال زندگی کرده است ، شانس شنیدن سخنان خود کوبریک نادر بود – تا به امروز.

فیلم پیشنهادی  موسیقی متن فیلم The Caringer The Thing Original Motion John Carpenter دوباره در وینیل با Lost Cues: The Thing مورد تجدید نظر قرار می گیرد.

مستند سازی گرگوری مونرو با استفاده از ضرب و شتم و مراقبت از یک مورخ پرمحتوا که در اکتشافاتش لذت می برد ، گجری از تصاویر بایگانی را بافته می کند. برای تحقیق درباره افسانه های صفحه نمایش هیچ غریبه ای نیست ، مقاله سینمایی اغراق آمیز و متن ترانه مونرو بسیار مهم است. با دیدن بینندگان در سفری فراتر از مشتری ، Kubrick توسط Kubrick جوهر معنای این فیلم را برای کسانی که آن را می سازند – و کسانی که تماشا می کنند – جشن می گیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZL-CsJv-Om4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *