دسته‌ها
دانلود فیلم

استنلی KuBLOG: باری لیندون – گذشته نگر استنلی کوبریک

باری لیندون است استنلی کوبریک دهمین فیلم بلند. این اتفاق پس از یک سری موفقیت های شگفت انگیز بود که به دلیل آسیب دیدگی A Clockwork Orange به وجود آمد ، فیلمی که Kubrick پس از تهدید به مرگ از توزیع در انگلیس خارج شد. اقتباسی زیبا از ویلیام تاکری رمان کمتر شناخته شده با تحسین بخاطر دستاوردهای فنی خود مورد استقبال قرار گرفت ، اما این فیلم در زمانی که سه فیلم قبلی خود داشت ، وارد گفتگوی روشنفکران نشد و نه بر مخاطبان بزرگی پیروز شد ، که شاید تعجب آور نیست بیشتر نیش را ترجیح دهد. فک های اندازه

عدم موفقیت کوبریک موفقیت چشمگیر مانند شکست ناخوشایند بود. او ممکن است شجاعانه جوایز اروپایی را که از فیلم گرفته شده است بخواند و ستایش هایی که از روشنفکران دریافت می کرد در آن زمان میشل سمانت، اما واقعیت موضوع در مقایسه با هر فیلمی که از زمان Paths of Glory ساخته بود ، باری لیندون چیزی ناامید کننده بود برای بعضی ها ، حتی برای هوادارانش ، فیلم کوبریک کند ، “نقاشانه” بود – یک کلمه منتقدین از نظر قانونی موظفند هنگام بحث در مورد فیلم از آن استفاده کنند – سرد و عملکردی جالب از طرف Ryan O’Neal. و در گذشته نگر ، به نظر می رسید که آغاز یک نزول است. بعد از آن هیچ فیلمی ساخته نشده است و هرکدام با فاصله بیشتر از آخرین ، از درخشان به چشم های گسترده، به تحسین ابهام ناپذیر که به نظر می رسید یک بار با زحمت پیروز شده بود ، دست می یابد.

فیلم پیشنهادی  برنده مرحله مادر در DVD

و با این حال ، با تماشای آن در طی سالها ، من تقریباً کاملاً نظر خود را در مورد این فیلم تغییر داده ام. من قبلاً آن را به عنوان یک شاهکار ناقص رتبه بندی کرده بودم ، حالا صفت صلاحیت را خسته می کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *