دسته‌ها
دانلود فیلم

افتتاح گنج کریستوفر نولان در IMAX 70mm

تصاویر وارنر برادران وارنر، از کارگردان کریستوفر نولان، در فیلم IMAX® 70mm در مکانهای IMAX انتخاب شده در زیر باز خواهد شد. این لیست شامل ODEON BFI IMAX در لندن است که از همین امروز تنها سینمای اروپا است که این فیلم را با این قالب نشان می دهد.

در ادامه همکاری دیرینه بین IMAX و بینایی کریستوفر نولان ، توالی های Tenet با استفاده از 15 دوربین IMAX عالی 70 میلی متری فیلمبرداری شدند. Tenet جدیدترین فیلمهای جالب توجه Nolan است که با دوربین های IMAX از جمله Dunkirk ، Interstellar ، The Dark Knight و The Dark Knight Rise فیلمبرداری شده است.

نولان طراحی Tenet را با توجه به IMAX – ضبط فیلم با دوربین های IMAX ، در بین دوربین های با وضوح بالاتر در جهان ، و همچنین تصفیه این فیلم در طول تولید پس از تولید در یک سینمای IMAX به منظور بهینه سازی بیشتر تجربه تماشاگران این فیلم در IMAX انجام می دهد. به طور انحصاری در سینماهای IMAX ، توالی های ضبط شده با دوربین های IMAX بطور بصری برای پر کردن کل صفحه گسترش می یابند و به فیلمبرداران این امکان را می دهند تا تصویر بیشتری را با وضوح و وضوح بی سابقه تجربه کنند. که همراه با صدای دقیق IMAX نسل بعدی ، یک تجربه واقعاً همهجانبه را ایجاد می کند.

فیلم پیشنهادی  Zoë Bell و دوستانش ویدئویی را برای قفل شدن از الاغ تهیه کردند

سینماهای IMAX را انتخاب کنید IMAX Experience ® شامل 15 فیلم پیش نمایش فیلم کامل / 70 میلی متر است که درخشان ترین و شفاف ترین تصاویر را تقریباً 10 برابر رزولوشن طرح فیلم استاندارد با تلفیقی از صدای دیجیتال قدرتمند ، با لیزر و هندسه سفارشی سینما ترکیب می کند. همهجانبه ترین تجربه فیلم در جهان.

مکانهای 70 میلی متری IMAX

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *