دسته‌ها
دانلود فیلم

اقتباس جدیدی از «جادوگر شگفت انگیز اوز» در دست ساخت است

جادوگر شگفت انگیز اوز ، L. Frank Baum’s رمان 1900 اکنون در دام عمومی است. این یک سازگاری جدید است New Line Cinema. نیکول کسل (نمایش تلویزیونی Watchmen) کارگردانی خواهد شد.

بسیاری از اقتباس ها از کتاب در فیلم و تلویزیون وجود داشته است – The Wiz، Oz The Great and Powerful، Return to Oz، Tin Man فقط چند مورد را نام ببرم. جهنم ، دوروتی و جادوگر شیطان صفت حتی در چند قسمت از آن حضور پیدا کردند ماوراuralالطبیعه. بدیهی است که موسیقی معروف MGM در سال 1939 توسط ویکتور فلمینگ و با بازی جودی گارلند مشهورترین اثر است. قبل از اینکه به طرف تپه ها بدوید و فریاد بزنید “آنها قصد دارند آن را خراب کنند” ، فقط کمی نفس بکشید و به یاد داشته باشید که جودی گارلند در نقش Dorothy همچنان برای آرامش شما خواهد بود اگر این نسخه جدید در نهایت کثیف بودن باشد.

آیا به اقتباس دیگری نیاز داریم؟ احتمالاً نه ، اما این می توانست درباره فیلم 1939 گفته شود ، زیرا پیش از این هفت اقتباس از فیلم های زنده بود. همچنین ، با وجود همه چیزهایی که در حال حاضر در جهان جریان دارد ، یک فیلم خیالی آرامش بخش درباره دختر و سگش که در سرزمین اوز ماجراجویی می کنند و دوستانی جدید پیدا می کنند و جهان را نجات می دهند ، باید مورد انتظار باشد.

فیلم پیشنهادی  Boys From County Hell - Vertigo Release فیلم ایرلند خون آشام Chris Baugh’s Irish را انتخاب می کند

نسخه Kassell موزیکال نخواهد بود ، اما “برداشت تازه” و “تصور مجدد” “جادوگر شگفت انگیز Oz” خواهد بود. همانطور که برادران وارنر صاحب New Line و فیلم سال 1939 است. این بدان معنی است که می تواند از برخی عناصر مارک تجاری مانند دمپایی های یاقوتی استفاده کند.

“در حالی که موزیکال 1939 بخشی از DNA من است ، من مسئولیت تصور دوباره چنین داستان افسانه ای را خوشحال و فروتن کرده ام ،” کسل در بیانیه ای گفت. “فرصت بررسی مضامین اصلی – تلاش برای شجاعت ، عشق ، خرد و خانه – بیش از هر زمان دیگری به موقع و فوری احساس می شود. این کفشهای عمیق نمادی برای پر کردن است ، و من مشتاقم که در کنار این قهرمانان دوران کودکی ام رقصیدم و یک جاده آجری زرد تازه ضرب شده را هموار می کنیم! “

کسل تهیه کننده اجرایی “Watchmen” HBO است و از 9 قسمت آن سه قسمت از جمله خلبان را کارگردانی کرده است. وی در وهله اول در تلویزیون کار کرده است اما فیلم های سینمایی “جنگل وار” و “کمی از بهشت” را کارگردانی کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *