دسته‌ها
دانلود فیلم

الیزابت بنکس صداپیشگی Pebbles را در مجموعه دنباله Flintstones عهده دار خواهد شد

انیمیشن FOX Entertainment ، برادران وارنر و الیزابت بنکس برای توسعه به هم پیوسته اند سنگ بستر، یک سریال کمدی بزرگسالان متحرک با کیفیت برتر و در ادامه داستان خانواده محبوب مدرن عصر حجر همه ، سنگهای چخماق. فیلمنامه آزمایشی توسط لیندسی کرنز (“Jurassic World: Camp Cretaceous” ، “DC Super Hero Girls” ، “Trolls: The Beat Goes On!”) ، با بنكز علاوه بر نقش تهیه كننده ، شخصیت “Pebbles Flintstone” را نیز صدا كرد.

“مدتها قبل از سیمپسونها و اسپرینگ فیلد ، گریفین ها و کوآهوگ یا حتی زمانی که بلچرها شروع به سرو همبرگر در خیابان اقیانوس کردند ، در آنجا Flintstones و Bedrock وجود داشت” مایکل تورن ، رئیس جمهور ، سرگرمی ، FOX سرگرمی گفت. “تأثیر آنها در دنیای انیمیشن انکار ناپذیر است و ایده سازگاری آن برای مخاطبان امروز چالشی است که ما در FOX بسیار مشتاقانه منتظر هستیم آن را با برادران وارنر ، الیزابت و لیندزی بازی کنیم. هیچ فشاری ، واقعاً. “

“Flintstones اولین خانواده از انیمیشن های اولیه هستند” پیتر ژیراردی ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، برنامه نویسی جایگزین در انیمیشن برادران وارنر گفت. “الیزابت و لیندزی برداشت درخشان از این شخصیت ها دارند و FOX و Brownstone شرکای عالی برای بازگرداندن آنها به زمان اولیه هستند. این قرار است به لرزه در بیاید (ببخشید)

علاوه بر این ، پلت فرم پخش رایگان FOX Entertainment Tubi حق AVOD مربوط به شش فصل سریال نمادین “The Flintstones” را شامل می شود ، از جمله تمام 166 قسمت ، که پخش آن از 1 مه در Tubi آغاز می شود.

فیلم پیشنهادی  Ride The Eagle - Jake Johnson ، Susan Sarandon و J.K را تماشا کنید. سیمونز در تریلر کمدی جدید

“The Flintstones” که توسط Hanna-Barbera Productions تولید شده است ، اولین سریال انیمیشن تلویزیونی بود که به مدت زمان نخست پخش می شود – پخش آن به مدت شش فصل ، در 166 قسمت پخش شد – و همچنین اولین برنامه انیمیشن نامزد جایزه Primetime Emmy برای سریال های برجسته کمدی بود. پاییز گذشته ، حق رای دادن 60 سالگرد خود را جشن گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *