دسته‌ها
دانلود فیلم

الیویا دی هاویلند در 104 سالگی درگذشت

اولیویا دی هاویلنددو بار برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن و افسانه ای از دوران طلایی هالیوود در سن 104 سالگی درگذشت. وی روز شنبه در آرامش در خانه خود درگذشت.

او در 49 فیلم سینمایی ظاهر شد و این کار او با ارول فلین در فیلم های ماجراجویی مانند کاپیتان خون (1935) و ماجراهای رابین هود (1938) که شهرت اولیه او را به همراه آورد. او بازی کرد ملانیا همیلتون که در بر باد رفته (1939) و اولین نامش در پنج نامزد اسکار را داشت.

او هنگامی که استودیو سعی کرد قرارداد هفت ساله خود را به عنوان مجازاتی برای امتناع نقش ها تمدید کند ، با نبرد قانونی علیه برادران وارنر جنگید. وی سرانجام در یک حکم برجسته که هنوز هم امروز به عنوان این شهر شناخته می شود پیروز شد “قانون د Havilland.”

اجراهای او در سپیده دم را نگه دارید (1941) ، به هر شخصی که دارد (1946) ، گودال مار (1948) ، و وارث (1949) او را تحسین زیادی کرد و نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن برای هر یک شد و برنده شد به هر شخصی که دارد و وارث.

فیلم پیشنهادی  پوسترهای Ben Wheatley’s In The Earth چند پوستر دریافت می کنند. پیش پرده فردا منتشر می شود

وی همچنین برای حرفه فیلمبرداری خود موفق به دریافت دو جایزه فیلم Critics Circle Awards در نیویورک ، جایزه هیئت ملی نقد و بررسی بهترین بازیگر نقش اول ، و جشنواره والیپولی جشنواره ولوپی جام شد. وی به دلیل مشارکت در صنعت تصویربرداری ، ستاره ای در Hollywood Walk of Fame دریافت کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *