دسته‌ها
دانلود فیلم

امیدوار کننده Emerald Fennell از زن جوان اقتباس از Mark Millar’s ​​Nemesis را می نویسد

مارک میلار – خالق Kick-Ass ، Jupiter’s Legacy ، The Secret Service و Kingsman – به خرده فروش سیاره ممنوع تایید کرده است که زمرد فنل – برنده اسکار 2021 برای فیلمنامه اصلی (زن جوان امیدوار کننده) – فیلمنامه اقتباس مورد انتظار وارنر برادران وارنر را که از مورد تحسین منتقدان کمیک مورد تحسین منتقدان قرار خواهد گرفت ، نمسیس.

نمسیس داستان یک انسان است که برنامه ای برای انتقام دارد! نمسیس کیست؟ او یک پسر امتیاز است ، وارث میلیاردی از پدر و مادر متوفی خود است. او یک ناوگان از بهترین اتومبیل ها و یک آشیانه پر از هواپیما دارد و ابزارهای بی شماری از فناوری را به فرماندهی خود دارد. او فوق العاده شرور فوق العاده است که برای یک هدف پوچ گرایی که به آن اعتقاد دارد ، بی وقفه می جنگد.

میلار به طور انحصاری با تلویزیون سیاره ممنوع صحبت کرد ، “زمرد فنل ، که به تازگی برنده اسکار بهترین فیلمنامه برای زن جوان امیدوار کننده شده است ، به تازگی آخرین پیش نویس فیلمنامه نمسیس را ارائه داده است که بسیار جالب است ، به خصوص پس از توسعه اولیه فیلم توسط مرحوم تونی اسکات ایده های تصویری شگفت انگیز برای فیلم! “

https://www.youtube.com/watch؟v=bvU8o0Wwtlo

فیلم پیشنهادی  بازی هیئت مدیره World World of Warcraft به پیش می رود

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Amazon Associate از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *