دسته‌ها
دانلود فیلم

انتشارات Blu-ray و DVD ایالات متحده: Deadwater Fell ، Destrstroke: Knights & Dragons، فیلم های نفرین شده ، بلوار غروب آفتاب ، خون های آبی ، موج سواری شما و سایر موارد

Deathstroke: Knights & Dragons – DC Comics جدیدترین فیلم انیمیشن جهان خود را با انتشار فیلم ویدئویی خانگی به خانه آورده است Deathstroke: Knights & Dragons. یکی از معدود حضور در خط خارج از چتر لیگ عدالت (بتمن ، سوپرمن ، زن شگفت انگیز ، فانوس سبز ، فلش ، آکوامن و غیره) ، Deathstroke یک قاتل اجیر است که گاهی اوقات کنار طرف فرشتگان می رود. معمولاً فقط وقتی قیمت مناسب است. او بیش از هر چیز دیگری ضد قهرمانی است. صادقانه بگویم ، من مطمئن نبودم که چگونه او به خودی خود یک فیلم را لنگر می زند ، به خصوص با مدت زمان کامل 90 دقیقه (بسیاری از فیلم های انیمیشن DC به 70 دقیقه نزدیک تر می شوند) ، اما باید بگویم که از این کار لذت بردم این یکی کمی ما یک داستان اصلی می گیریم اما این فقط بخشی از فیلم است. این یک فیلم اصلی نیست. این پر از عمل است ، و در حالی که من هنوز تصمیم DC را برای ساختن ویژگی های انیمیشن با درجه R زیر سوال می برم ، به این فیلم اعتبار می دهم که هیچ مشتی نمی کشد. با کمال تعجب ، هیچ فیلم کوتاه این بار وجود ندارد: DC تقریباً همیشه یک فیلم کوتاه برتر را شامل می شود که شخصیت های کمتری را در نسخه های متحرک آنها به نمایش می گذارد. من حدس می زنم مدت زمان طولانی تر بودجه را برای آن هزینه کرد. با این وجود ، طرفداران دی سی و Deathstroke از این یکی لذت خواهند برد. این یکی از فیلم های انیمیشن بهتر اواخر است.

https://www.youtube.com/watch؟v=MsdVLe2xi9g

آب مرده سقوط کرد – ستاره های دیوید تنانت و کوش جامبو در این مینی سریال های رمز و راز چهار قسمت. تنانت در یک شهر کوچک پزشک بازی می کند که دچار یک تراژدی وحشتناک است که به طرز غم انگیزی در خانواده اش تأثیر می گذارد و ظن های زیادی در مورد اینکه چه کسی مسئول است وجود دارد. من نمی توانم بدون اینکه داستان را فریب دهم ، بیشتر بگویم ، اما می توانم بگویم این یک رمز و راز جنجالی است که بدون جوش و خسته بودن جوی و روحیه دارد. من همچنین شیوه ای که هر چهار قسمت به طور ظریف بیش از سایر شخصیت ها روی یکی از چهار شخصیت اصلی تمرکز می کند ، دوست داشتم. در ابتدا خیلی قابل توجه نیست ، اما در پایان سریال ، می فهمید که آنها این کار را کردند و این باعث می شود یک دستگاه داستان سرایی نقطه نظر خوب باشد. و همچنین دوست داشتم که داستان تا پایان به طور قطعی تمام شود ؛ این نشان نمی دهد که آنها می خواهند به داخل زمین بیایند. مجریان نمایش وارد می شوند ، داستان را بازگو می کنند و بیرون می روند. با اجراهای عالی و یک راز جذاب آب مرده سقوط کرد قطعاً ارزش تماشای آن را دارد.

فیلم پیشنهادی  The Glorias - جولیان مور و آلیشیا ویکاندر گلوریا استاینم در تریلر جدید هستند

https://www.youtube.com/watch؟v=-A1w_8Q_Nvc

فیلم های نفرین شده – من عاشق فیلم های مستند در مورد فیلم ها هستم ، بنابراین همه چیز را تمام کردم فیلم های نفرین شدهبه طور خاص ، فیلم های نفرین شده در مورد پنج قسمت ، به طور خاص ، فیلم هایی که هنگام فیلمبرداری دچار فاجعه شده اند و فیلم های آنقدر شایع بودند که فیلم های “نفرین شده” شناخته شدند. فیلم های موجود در این مجموعه شامل جن گیر، کلاغ، منطقه گرگ و میش: فیلم، فالو poltergeist. این نمایش در ابتدا از شبکه Shudder پخش شد ، اما از آنجا که من آن را دریافت نمی کنم ، خوشحال شدم که شاهد پخش آن در Blu-ray بود. حالا ، آرزو می کنم می توانم بگویم که من از این نمایش دمیده شده ام ، اما آنچه می خواهم بگویم این است که قسمت های سرگرم کننده را پیدا کردم. هرکدام فقط یک ساعت و نیم زمان دارند ، بنابراین زمان زیادی وجود ندارد که واقعاً به جنبه های “نفرین شده” فیلم ها شیرجه بزنیم. بیشتر ، ما درباره موارد ناگواری که هر فیلم را گرفتار می کند ، می شنویم ، از بعضی از افراد درگیر می شنویم و حرکت می کنیم. نه اینکه منتظر اثبات قطعی نفرین واقعی باشم (که اصلاً به آن اعتقاد ندارم) ، اما بعضی اوقات قسمتها کمی سبک هستند. به گفته این ، همه فیلم ها داستان های جالبی دارند و من از قسمت ها لذت می بردم ، آرزو می کنم که آنها کمی بهتر باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *