دسته‌ها
دانلود فیلم

انتشار Blu-ray و DVD ایالات متحده: Lovecraft Country ، Smooth Talk ، Archenemy ، Helter Skelter ، اقدامات خشونت آمیز تصادفی ، فراخوانی برای جاسوسی و موارد دیگر

Lovecraft Country: فصل یک – به HBO Max و برادران وارنر اعتبار دهید. هنگامی که آنها یک نمایش موفق برای شبکه و یا سیستم عامل خود ایجاد می کنند ، وقت زیادی را تلف نمی کنند تا مطمئن شوند افرادی که در کانال مشترک نیستند فرصت تماشای آن را دارند. احتمالاً تاکنون برخی از سروصداها را شنیده اید کشور لاوکرفت، جدیدترین سریال HBO که ترسناک و تخیل تاریک را درهم آمیخته است. همچنین یک درام اجتماعی است که از داستان برای به اشتراک گذاشتن تجربه آمریکا از دوره جیم کرو در دهه 1950 استفاده می کند. این نمایش بر روی شخصیت های آمریکایی آفریقایی متمرکز است و به ما اجازه می دهد تا دنیا را از طریق چشم آنها ببینیم. حداقل ، وقتی دنیای واقعی را همانطور که هست می بینیم ، هیچ کس با موجودات هیولا یا ترس وحشتناک از ماوراالطبیعه نیست. این یک نمایش عمدتا موثر است ، اما مانند هر کاری که HBO این روزها انجام می دهد ، این احساس “HBO” را نسبت به آن دارد. مثل اینکه گاهی اوقات سعی در ارائه مطالب بالغ فقط برای تند بودن دارد. هنوز هم با اجرای نمایش های درجه یک و فضای خوب ، نمایش خیلی درست می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=eEvK1Zwi9XY

صحبت صاف – من هرگز فیلم هایی را که معیار تصمیم می گیرد در مجموعه خود قرار دهد ، زیر سال نمی برم ، اما از دیدن آن حداقل کمی متعجب شدم صحبت صاف به عنوان یکی از آخرین ورودی های آنها ظاهر می شود. احساس می کنم دهه 80 سینمای آمریکا دورانی است که معیار بیش از همه از آن عبور می کند ، بنابراین این درام 1985 ، کمترین چیزی را داشت غیر منتظره بود. این فیلم با بازیگری لورا درن و رفتار با ویلیامز ، درن را نوجوانی با روحیه آزاد می بیند که با یک پیرمرد دوست می شود و ممکن است در نهایت از این تصمیم پشیمان شود. این فیلم براساس داستانی از جویس کارول اوتس ساخته شده است و با تماشای آن کاملاً واضح است که می بینید این یک فیلم معمولی دهه هشتاد نیست ، پر از موسیقی بلند ، انتخاب مد بلندتر و کمبود مواد. درعوض ، این یک فیلم هدف دار و پر تعلیق است که نگاه تیره تری به آن دارد. طبق معمول با معیار ، فیلم کاملاً بازسازی و بازسازی شده است ، و مجموعه ای زیبا از ویژگی های اضافی را شامل می شود که شامل سه فیلم کوتاه ، مصاحبه ، چندین فیلم بلند و موارد دیگر است.

فیلم پیشنهادی  شارلیز ترون را در چند کلیپ جدید از The Old Guard تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=k6B_BEmo7ws

Helter Skelter: یک افسانه آمریکایی – من شک دارم شیفتگی چارلز مانسون هرگز پایان یابد و به نظر می رسد که EPIX بر اساس جدیدترین سریال های کوچک آنها موافق است ، Helter Skelter: یک افسانه آمریکایی. اکنون ، در پایان روز ، این در نهایت فقط یک مستند دیگر در مورد چارلز مانسون و پیروانش است که فقط در شش قسمت پخش شده است. اما این مانند این است که بگوییم خاویار در نهایت فقط یک اسب است. این همان نمایشی عمیق است که من در مورد مانسون دیده ام. این مصاحبه پر از مصاحبه هایی است که من هرگز ندیده ام ، از جمله مصاحبه هایی با برخی از پیروان وی و همچنین روزنامه نگاران که در آن زمان ماجرا را دنبال می کردند. تصاویر و فیلم هایی وجود دارد که من هرگز ندیده ام و نتیجه نهایی هم جذاب و هم نگران کننده است. EPIX شروع به انشعاب دادن به برخی از مواد جنایی واقعی خارق العاده کرده است ، و این یکی از موارد برجسته واقعی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=Xot1jts4zmI

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *