دسته‌ها
دانلود فیلم

انتشار Blu-ray و DVD ایالات متحده: Soul ، اخبار جهان ، Godzilla ، Event Horizon ، The Undoing ، Songbird و موارد دیگر

روح – جدیدترین فیلم دیزنی / پیکسار این شانس را پیدا نکرد که گیشه مطبوعاتی باشد که فیلم های پیکسار معمولاً به لطف همه گیر شدن اتفاق می افتد ، اما به وضوح در پلتفرم پخش دیزنی + مورد پسند واقع شد و اکنون در ویدیوی خانگی در دسترس است . داستان یک معلم گروه مدرسه راهنمایی را دنبال می کند که فرصتی عظیم در صحنه موسیقی پیدا می کند اما به طور تصادفی به “قبل” می رسد ، جایی که روح ها شکل می گیرند و علایق آنها و موارد دیگر را کشف می کنند. در آنجا او 22 را ملاقات می کند ، روحی که کاملاً به آن مبتلا نمی شود و مجبور است به او درمورد اینکه چرا انسان بسیار عالی است بیاموزد. اکنون ، من همیشه یک طرفدار بزرگ پیکسار نیستم ، اما از این فیلم لذت بردم. جذابیت خوبی برای آن وجود دارد ، صداپیشگان عالی هستند (از جمله جیمی فاکس ، تینا فی و آنجلا باست) ، و من واقعاً مفهوم منحصر به فرد داستان را حفاری می کنم. Soul با استفاده از DVD و Blu-ray و همچنین فرمت برتر 4K Ultra HD به فیلم خانگی می آید که در آن فیلم فوق العاده به نظر می رسد و به نظر می رسد. رنگ ها از روی صفحه پرش می کنند ، وضوح تصویر فوق العاده است و موسیقی متن موسیقی ، موسیقی و موسیقی را با صدای واقعی زنده می کند. یک نمایش عالی از یک فیلم جالب جدید.

https://www.youtube.com/watch؟v=xOsLIiBStEs

اخبار جهان – تام هنکس در اولین فیلم وسترن خود با اخبار جهان ، آخرین فیلم از پل گرینگراس ، کارگردان سریال بورن ، بازی می کند. در این فیلم ، هنكز نقش كاپیتان جفرسون كایل كید را بازی می كند ، خبری كه از شهر به شهر دیگر سفر می كند و درمورد آنچه در دنیا می گذرد به آنها می گوید ، از آنجا كه روزنامه ها بسیار اندك بودند و شهرهای مرزی كوچك معمولاً نمی دانستند چه اتفاقی می افتد خارج از مرزهای آنها وقتی کید با دختری جوان تنها روبرو می شود که به نظر می رسد توسط سرخپوستان بزرگ شده است (حتی اگر او سفیدپوست باشد) ، تصمیم می گیرد که باید او را به افرادی که می توانند از او مراقبت کنند برگرداند. داستان سبک گرگ تنها و توله ها را نشانه بگیرید ، در آن هنکس و جوانش به اتهام متهم شدن در سرزمین های سخت سفر می کنند و با موانع جدی روبرو می شوند. گرچه این یک شاهکار خارج از منزل نیست ، News of the World هنوز هم یک فیلم فوق العاده است ، با بازی عالی از هنکس و سرعت خوب که همه چیز را به حرکت در می آورد و هرگز اجازه نمی دهد علاقه پرچم گذاری شود. این یک فیلم خوش ساخت است که فکر می کنم مردم حتی اگر طرفدار ژانر وستر نباشند از آن لذت خواهند برد.

فیلم پیشنهادی  Star Wars: The Bad Batch - سریال جدید انیمیشن با عنوان دیزنی + در سال 2021

https://www.youtube.com/watch؟v=zTZDb_iKooI

گودزیلا (4K Ultra HD) – گودزیلا یک فیلم چشمگیر است ، مخصوصاً در سه دقیقه فیلم که گودزیلا واقعاً در آن حضور دارد. بله ، گودزیلا یک فیلم هیولایی عالی است که فقط یک چیز را از دست داده است: هیولایی که فیلم به نام آن ساخته شده است. جلوه های ویژه فوق العاده است ، تنش در ساختمان کاملاً خوب است ، اما با گذشت یک ساعت و 45 دقیقه از یک فیلم دو ساعته ، وقتی گودزیلا هنوز فقط در چند بازی ظهور کرده بود ، من خیلی عصبانی می شدم. این فیلم به اندازه کافی خوب است که اگر آنها فقط گودزیلا را بیشتر در آن قرار می دادند می توانست عالی باشد. آه کشیدن خوب ، اکنون Godzilla مجدداً در ویدئوی خانگی (درست به وقت Godzilla Vs. Kong) با فرمت 4K Ultra HD منتشر شده است و صرف نظر از احساس شما در مورد فیلم ، نمی توان انکار کرد که این بهترین قالب برای تماشای آن است در. این یک فیلم بسیار تاریک است ، بنابراین اشباع رنگ بهبود یافته قابل توجه است ، حتی اگر مانند برخی از فیلم های روشن تر ظاهر نشود. اما مشخص شدن سایه بهبود یافته ، مشاهده اتفاقات روی صفحه را بسیار آسان تر می کند و وضوح تصویر در یک قیمت عالی است. موسیقی متن فراگیر یک جانور است. این یک تمرین واقعی به همه بلندگوهای شما – به خصوص سطح پایین – است. اگر از طرفداران این فیلم هستید ، قطعاً می خواهید این نسخه را ارتقا دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *