دسته‌ها
دانلود فیلم

انتشار Blu-ray و DVD ایالات متحده: The Goonies ، شرلوک هولمز ، Antebellum ، Girl Girl ، رفتار نامناسب و موارد دیگر

The Goonies (4K Ultra HD) – این هفته شاهد انتشار 4K Ultra HD تعداد انگشت شماری از فیلم های عالی هستیم که با یکی از بزرگترین های تاریخ شروع می شود ، The Goonies. اگر از سن خاصی هستید ، The Goonies یک فیلم سنگی است ، بخشی از کودکی شما که هرگز پیر نمی شود و من قطعاً در آن سن هستم. من عاشق The Goonies، و من می توانم آن را بارها و بارها تماشا کنم و هرگز از آن خسته نشوم. بنابراین من از دریافت فیلم در قالب 4K ممتاز هیجان زده شدم. اکنون ، این فیلم 35 ساله است ، بنابراین قالب 4K آن را به روزرسانی خوبی می کند ، اما یک تغییر و تحول کامل نیست. این فیلم بسیار تمیز ، با خطوط خوب ، واضح و وضوح تصویر خوب به نظر می رسد و افزایش اشباع رنگ به فیلم جان تازه ای می بخشد. راستش را بخواهید ، از زمانی که فیلم را در سینما دیده ام ، بهترین چیزی است که من دیده ام. موسیقی متن فراگیر همچنین با استفاده از کانالهای عقب ، عمق جدیدی به فیلم می بخشد. این ظریف ترین و ظریف ترین ترکیبی است که من تا به حال شنیده ام ، اما عملکرد بزرگ را در بلندگوهای مناسب قرار می دهد ، و این تمام چیزی است که من گاهی اوقات به آن احتیاج دارم. دیسک شامل تعدادی از ویژگی های اضافی است که عمدتا از نسخه ویژه قبلی Blu-ray منتقل می شود ، اما اگر شما گونی طرفدار ، این نسخه ای است که متعلق به خود است.

https://www.youtube.com/watch؟v=hJ2j4oWdQtU

شرلوک هولمز & Sherlock Holmes: Game of Shadows (4K Ultra HD) – همچنین این هفته به 4K Ultra HD راه پیدا کرده اند شرلوک هولمز فیلم های گای ریچی با بازی رابرت داونی جونیور و جود لا. من واقعاً از این فیلم ها لذت می برم و ای کاش این حق رای دادن ادامه می یافت. فیلم اول برجسته است و فیلم دوم دارای نقص است ، اما هنوز هم کاملاً سرگرم کننده است. من حتی یک طرفدار بزرگ گای ریچی نیستم ، اما کاملاً دوست داشتم که او از بزرگترین کارآگاه انگلیس استفاده کند. هر دو فیلم با کیفیت 4K Ultra HD منتشر شده اند و هر دو فوق العاده به نظر می رسند و به نظر می رسند. به همان اندازه فیلم های اخیر ، ارتقا 4 4K واقعاً خوب عمل می کند. مشخص کردن سایه ، دیدن بسیاری از صحنه های تاریک را بسیار آسان تر می کند ، وضوح تصویر بسیار عالی است و حتی اگر فیلم ها دارای پالت رنگی خاموش تر هستند ، اما عمیق تر بودن رنگ فیلم ها باعث نشاط بیشتری می شود. موسیقی متن های فراگیر با استفاده کامل از بلندگوهای ماهواره ، شلوغی قرن لندن را زنده می کنند و تجربه ای غوطه وری ایجاد می کنند. این فیلم ها قطعاً ارزش بازبینی را دارند و این راهی برای انجام آن است!

فیلم پیشنهادی  The Pond - تریلر ترسناک جدید ترسناک مردمی فوق العاده طبیعی را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=Egcx63-FfTE

گل مضراب – ژانل مونا در این فیلم ترسناک جدید بازی می کند که قرار بود در سال 2020 اکران نمایشی شود ، اما … خوب ، همه ما می دانیم که در آنجا چه اتفاقی افتاده است. این به نوعی یک فیلم سخت است که خلاصه می شود در یک یا دو جمله ، اما این فیلم به برده داری در گذشته و چگونگی تعقیب مردم در حال حاضر می پردازد. تصور کن 12 روز برده به عنوان یک فیلم ترسناک (که به یک معنا قبلاً هم بود) ، و شما به نوعی این ایده را دریافت می کنید. مونا با اجرای عالی بازی می کند و بازیگران تند و تیز پشتیبانی به او ملحق می شوند که شامل گابوری سیدیبه ، جنا مالون ، تونگی چیریسا و جک هاستون است. من کمی در این فیلم مخلوط شده ام. قطعاً سعی می شود چیزی فراتر از معمول داستان پر از ترس و وحشت خانه پر از ترس باشد ، اما قسمتهایی نیز وجود دارد که کشیده می شود. لحظات پرتنش خوبی وجود دارد و یک پایان خوب وجود دارد ، اگرچه من گمان می کنم برخی از افراد برخی از وقایع فیلم را قبل از اینکه فیلمسازان نیز آنها را بخواهد ببینند. در مجموع ، این یک فیلم جالب است که طرفداران ترس را به خود علاقه مند می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *