دسته‌ها
دانلود فیلم

اولین تریلر و کلیپ های The Watch باعث تعجب من می شود که آیا آنها واقعاً کتابهای Terry Pratchett’s Discworld را خوانده اند

من چند عکس از ارسال کردم ساعت، بر اساس برخی از کتاب های تری پراتشت، در ژانویه همه چیز کمی خاموش به نظر می رسید. من هنوز مطمئن نیستم که واقعاً چشم به راه این هستم یا نه ، اما بی بی سی آمریکا در حال حاضر اولین تریلر را که اولین بار در NYCC پخش شد ، منتشر کرده است.

بازیگر و نمایشنامه نویس تحسین شده منتقدان ریچارد دورمر (Game of Thrones) گروه بازیگران سریال جدید اصلی فیلمنامه BBC را رهبری می کند ، ساعت، توسط Narrativia و BBC Studios تولید مشترک شده است.

مجموعه The Watch در یک شهر خیالی آنخ-مورپورک ، جایی که جرم قانونی شده است ، یک درام منحصر به فرد آنارشیک است. این مجموعه با محوریت گروهی از پلیس های ناشایست در حالی که از چندین دهه درماندگی برای نجات شهر فاسد خود از فاجعه برخاسته اند ، است. Watch یک سری ژانر خم کننده و فراگیر است که از زیر مجموعه افسانه ای “City Watch” الهام گرفته شده است سر تری پراتشت رمان های پرفروش “Discworld” و بسیاری از شخصیت های برجسته آن.

فیلم پیشنهادی  جودی کامر ، آدام درایور و مت دیمون را در تریلر Ridley Scott’s The Last Duel تماشا کنید

خوب ، می گوید با الهام از کتاب ها و من می فهمم که آنها می خواهند مهر خودشان را روی چیزهایی بگذارند ، اما من واقعاً پس از تماشای پیش پرده از این موضوع اطلاع ندارم. من واقعاً هرگز تصور نمی کردم که ویمز یک کاپیتان جک اسپارو باشد و هرگز ویمز در یک گروه راک بازی می کند – این اتفاق در تریلر رخ نداد؟ بیشتر شبیه این است که کسی در طی یک مکالمه مست کتابهای پرتشت را برای خالق برنامه توصیف کرده باشد. شرم آور است که لیدی سیبیل همان اندازه طبیعی نیست که در کتابها بود. من همچنین مطمئن نیستم که چرا آنها مرگ را مانند یک جاوا بلند جلوه داده اند! همچنین ، سایه چشمی که هر شخصیتی به کار می برد باعث می شود که آیا همه آنها تست می دهند تا بتمن بعدی باشند ، فکر می کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=ymQMJDmhu70

بیایید سعی کنیم مثبت باشیم گولم عالی به نظر می رسد و فقط یک تریلر و چند کلیپ است. شاید اگر به هیچ وجه به Discworld پیوند داده نمی شد ، من بیشتر به دنبالش بودم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *