دسته‌ها
دانلود فیلم

اپل سفارش داده است سریال های محدود هدی لامار با بازی گال گادوت

سیب دستور مستقیم به سری داده است هدی لامار، یک سری جدید هشت قسمت محدود با بازیگران و مجری ساخته شده است گال گادوت (حق رای “زن شگفت انگیز”) و تولید و نوشته و اجرایی توسط برنده جایزه گلدن گلوب ساخته شده است سارا ترم (“امور” ، “خانه کارت” ، “در معالجه”).

هدی لامار ابتدا به عنوان “زیباترین زن جهان” مورد تعجب و نماد قرار گرفت و سپس توسط مخاطبان آمریکایی نابود شد و سرانجام فراموش شد ، در حالی که ذهنش درخشان خود را از طریق یک سری اختراعات فعال نگه می داشت ، که یکی از اینها زمینه ساز شد. فناوری طیف گسترده ای که امروزه از آن استفاده می کنیم. این سریال داستان زندگی باورنکردنی دختر زرق و برق هالیوود را دنبال می کند ، که 30 سال از فرار جسورانه هدی از جنگ قبل از وین ، تا ظهور شهاب سنگ او در دوران طلایی هالیوود ، تا سقوط او و شرم آور نهایی او در سپیده دم جنگ سرد دنبال خواهد شد. داستان حماسه ای از یک زن مهاجر که هم پیش از وقت خود و هم قربانی آن شد.

مفهوم این درام تاریخی از Gadot و شریک تولیدی Jaron Varsano (“عزیزترین فیدل من”) سرچشمه گرفته بود ، که سپس با وارن لیتلفیلد (برنده داستان The Handmaid’s) و Treem ، برنده جایزه امی و BAFTA همکاری کرد. . علاوه بر گادوت و ترم ، “هدی لامار” نیز توسط “لیتلفیلد” و “کتی رابینز” (“امر”) ساخته خواهد شد. گادوت و وارزانو از طریق شرکت تولیدی خود ، Pilot Wave تولید می کنند. آدام هاگیاگ (“Bombshell: The Hedy Lamarr Story”) و الکساندرا دین (“Bombshell: The Hedy Lamarr Story”) به عنوان تهیه کننده همکاری می کنند و فرزندان هدی لامار نیز با آنتونی لودر و مشاوره دنیس دلوکا همکاری می کنند.

فیلم پیشنهادی  جیمز گان The Suicide Squad یک تیزر دریافت می کند که نشان می دهد چقدر پیراهن جدید چقدر بزرگ خواهد بود

Endeavour محتوا به عنوان استودیوی “Hedy Lamarr” فعالیت می کند ، که در صفوف روز افزون اپل تی وی + با قیمت های اصلی و برنده جوایز از جمله سری محدود “دفاع از جیکوب” قرار می گیرد. سری محدود آینده “داستان لیزی” ، ساخته و ساخته شده توسط استفان کینگ و برنده جایزه آکادمی جولیان مور. اخیراً سریال کمدی محدود “Door Next Shrink” را اعلام کرد ، با بازیگران ویل فرل و پل رود سریال “نمایش صبح” نامزد دریافت گلدن گلوب و منتقدان منتخب و SAG. و همچنین سریال کمدی موزیکال به زودی به نمایش درآمده به نمایش درآمده “پارک مرکزی” از برنده جایزه امی لورن بوچارد ، برنده گرمی “یخ زده” جاش گاد و برنده امی نورا اسمیت. “عزیز …” ، سؤالات جدیدی از برنده جایزه امی و پابودی R.J. برش؛ و فیلم مستند “Dads” از کارگردان برایس دالاس هوارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *