دسته‌ها
دانلود فیلم

اکنون حساب آندرو بارکر در آمازون نخست است

رمان نویس و فیلمساز اندرو بارکر اولین کارگردانی منتظر تحسین منتقدان حساب بالاخره اخیراً آمازون Prime Video را در ایالات متحده و انگلستان به نمایش گذاشت.

Film Regions International (FRI) ، کمپانی تولید کننده پشت مستند پیشگام “وحشت Amityville من” مجوز این فیلم را برای سیستم عامل های ویدئویی در صورت تقاضا در قلمرو آمریکا صادر کرده است. FRI همچنین پس از اکران اولیه فیلم در سال 2010 ، هنگامی که این فیلم تحسین منتقدین زیادی دریافت کرده بود ، حامی اولیه فیلم بود ، اما با کمال ناامید کننده ، این فیلم به پایان رسید و در بخش های بهتر ده سال گذشته قرار گرفت.

من به اندازه کافی خوش شانس بودم که این فیلم را در سال 2010 دیدم و فکر کردم عالی است. شما میتوانید بازبینی من را در اینجا مطالعه کنید. من همچنین با کارگردان اندرو بارکر به همراه ستاره های لزلی سیمپسون و آکسل کارولین مصاحبه کردم.

فیلم پیشنهادی  Cool Art: Indiana Jones and Raiders of the Lost Ark توسط هاو فلمینگ

حال که سرانجام فیلم نور روز را بدست آورد ، با توجه به جو با اتفاقات اخیر جهانی بسیار مناسب و مضحک است. این فیلم داستان یک مرد تنهایی (با یک اجرای قدرتمند توسط) را روایت می کند لسلی سیمپسونمشهورترین آنها برای “سربازان سگ” ، “نزول” است که در یک منظره بی ثمر و ویرانگر به دام افتاده و زندانی می شوند. تنها همراهان وی روستایی از نی ها هستند که با وی به عنوان همسایگان و دوستان با آنها صحبت می کند. او حتی در مدرسه محلی به بچه های نی آموزش می دهد. با این حال ، این لنگر ، این شیوه زندگی عادی ، در راه های ترسناک و نگران کننده در حال رها شدن است.

https://www.youtube.com/watch؟v=hZ9XzpO0s_A

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *