دسته‌ها
دانلود فیلم

ایروین ولزی و برت ایستون الیس برای ایجاد یک سریال تلویزیونی مبتنی بر فرهنگ مطبوعات ملی تبلت آمریکا

تولیدات چرخ سوز هم اکنون در حال نهایی کردن مذاکرات با غول های ادبی هستند برت ایستون الیس و اروین ولزی برای ایجاد یک سریال نمایشی مبتنی بر فرهنگ ملی مطبوعات تابستانی در ایالات متحده.

شلی هاموند از چرخ سوز گفت: “برای اجرای این عدالت تولیدی ، ما همیشه می دانستیم که به نویسندگانی احتیاج خواهیم داشت که عقب نشینی نمی کنند و فراتر از آنچه که جرأت می کنند ، پیش بروند. ما فراتر از این خوشحالیم که آماده هستیم توافق کنیم که این اتفاق را با استعداد باورنکردنی برت و ایروین انجام دهد. این اولین باری است که این دو به صورت حرفه ای همکاری می کنند – و با پشتیبانی از آزادی خلاقانه ، اطمینان داریم که اتفاقات تماشایی رخ خواهد داد. “

اروین ولزیمشهور به روایتهای عمیق اجتماعی و به تصویر کشیدن قسمت تاریک زندگی اسکاتلند ، که قبلاً ایجاد شده بود قطعه قطار ، کثافت ، و اخیراً T2. به او ملحق می شود برت ایستون الیس، خالق طنز سیاه و طنز و ماوراء بنفش / وحشت روانشناسی آمریکایی و ارائه فرقه قوانین کمتر از صفر ، قوانین جذب و باید اخیراً سفید. این دوتایی ذهن طنز خود را به دنیای اتاق خبر تبریز ایالات متحده منتقل می کند.

فیلم پیشنهادی  Cool Art: ادای احترامی به فیلم های جان هیوز

Burning Wheel Productions به تازگی تکمیل تولید داستان های Creation Stories را انجام داده است – فیلمی از Irvine Welsh و Exec تهیه شده توسط دنی Boyle در مورد زندگی صنعت موسیقی انگلیس Svengali Alan McGee.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *