دسته‌ها
دانلود فیلم

ایندیانا جونز برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پخش با کیفیت 4K Ultra HD و Mads Mikkelsen فیلمنامه پنجمین فیلم را خوانده است

سو explo استفاده های فراموش نشدنی قهرمان مشهور جهان و جهانگرد ایندیانا جونز در 4K Ultra HD تماشایی مجموعه 4-فیلم INDIANA JONES برای بارگیری و نگهداری از Lucasfilm Ltd. و Paramount Home Entertainment با مجموعه جدید 4K Ultra HD + Blu-ray and و دیجیتال همراه می شود.

کلاسیک سینمایی که همه چیز را شروع کرد – Raiders of the Lost Ark – چهل سالگی خود را امسال جشن می گیرد ، اولین بار در 12 ژوئن سال 1981 مخاطبان خود را با مردی با کلاه آشنا کرد. چهل سال بعد ، قهرمان افسانه ای همچنان عاشق نسل های جدید طرفداران است.

اکنون ، برای اولین بار ، هر چهار فیلم با هم در 4K Ultra HD با Dolby Vision® و HDR-10 برای کیفیت تصویر فوق العاده زنده و پیشرفته ترین صدای صوتی Dolby Atmos together * در دسترس هستند. هر فیلم با اسکن های 4K از نگاتیوهای اصلی با کارهای گسترده جلوه های بصری برای اطمینان از بکرترین و با کیفیت ترین تصویر ، بازسازی شده است. همه کارهای تصویری توسط کارگردان استیون اسپیلبرگ تایید شده است.

فیلم پیشنهادی  یورگوس لانتیموس و اما استون در حال کار دوباره بر روی چیزهای فقیر با الهام از فرانکشتاین هستند

بعلاوه ، هر چهار فیلم در Skywalker Sound تحت نظارت طراح افسانه ای صدا بن برت برای ساخت موسیقی متن های Dolby Atmos® ریمیکس شدند. از تمام عناصر اصلی صدا برای دستیابی به مخلوطهای کاملاً غوطه وری Dolby Atmos® در عین وفاداری به هدف خلاقانه اصلی هر فیلم استفاده شد.

مادس میکلسن در جدید بازی می کند جیمز منگولد جهت دار ایندیانا جونز فیلم ، که می بیند هریسون فورد دوباره در کلاه. میکلسن درباره فیلم جدید صحبت کرد و فیلمنامه را که نشانه خوبی است دوست دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *