دسته‌ها
دانلود فیلم

بازبینی: خیلی دیر – “ثابت می کند که یک مستقل مستقل است”

دنیای استندآپ کمدی مدت هاست که یک باشگاه پسرانه محسوب می شود. البته موارد استثنایی قابل توجهی وجود داشته است ، از کارول برنت و فیلیس دیلر گرفته تا علی وونگ و ایمی شومر ، اما کلوپ های کمدی غالباً پر از مردان هستند و هیچ رازی نیست که در پشت صحنه و حتی در صحنه ، فرهنگ وجود دارد که همیشه از زنان بامزه استقبال بیش از حد نمی کند. در واقع ، در سری جدید HBO Max هک (با ژان اسمارت درخشان – نمی تواند این نمایش را به اندازه کافی توصیه کند) ، یک قسمت عالی وجود دارد که مستقیماً در این باره صحبت می کند. کمدی-ترسناک جدید نیز همینطور خیلی دیر، جایی که تبعیض جنسیتی آشکار دنیای کمدی به روشی هجوآمیز بررسی می شود.

بنفش (آلیسا لیمپریس) یک بوکر برای یک نمایش کوچک در اواخر شب ، مرگ کمدی است که در یک کافی شاپ در لس آنجلس برگزار می شود. اما آنچه واقعاً این قبض ها را می پردازد ، شغل او به عنوان دستیار باب سنگین سنگین وزن کمدی Dev Devore است (رون لینچ) که مجری برنامه ای متنوع در اواخر شب است به نام خیلی دیر. ویولت رفتارهای وحشتناک باب با او را تحمل می کند ، به این امید که بتواند در صحنه کمدی گام بردارد. با این حال ، باب نه فقط یک هیولای استعاره ای ، بلکه یک هیجان واقعی است.

همانطور که ویولت کمیک های جدید خود را برای نمایش کشف می کند ، بیش از چند سیب بد مانند داکس (نژاد بیلی) یک کمدین از بوستون که ویولت را آزار می دهد تا جایی در Too Late و Chase بدست آورد (بروکس ویلان) که به دوران بزرگ رسیده است اما در رفتار خود با زنان شهرت دارد. برای مردانی از این دست ، ویولت وظایف دستیار خود را به سطح بالاتری می رساند ، و راهی برای سیر کردن اشتهای “هیولا” خود به باب ارائه می دهد. اما وقتی او با یک پسر طنز آمیز و به ظاهر خوب ، جیمی رودز آشنا می شود (ویلدون) ، ویولت خود را در حال سقوط سریع می بیند ، و با وفاداری های آزمایش شده می ترسد که ممکن است جیمی با پایان نابهنگام روبرو شود.

فیلم پیشنهادی  Redemption Day - پیش پرده تریلر اکشن جدید را تماشا کنید

خیلی دیر اولین ویژگی کارگردان است D.W. توماس که از روی اسکریپت شوهرش کار می کند ، تام بکر. هر دو دارای زمینه های تحریریه گسترده ای هستند (و در اینجا نیز ویرایش می شوند) که در مدت زمان محدود 80 دقیقه فیلم نشان داده می شود. هیچ ثانیه ای هدر نمی رود ، که سرعت را سریع و سرنوشت ساز نگه می دارد. این فیلم به طور خاص یک برداشت کوتاه و شیرین از دنیای سگ خوار-سگ (یا شخص در این مورد شخص را می خورد) می شود. استفاده از یک هیولای واقعی به فیلمسازان قدرت بیشتری برای بیان وحشت تجربه ویولت را می دهد ، اگرچه متأسفانه در آن جنبه از تصویر خود واقع بینانه باقی می ماند.

آلیسا لیمپریس ویولت علی رغم همه آنچه در اطراف او می گذرد ، یک عملکرد مستدل را ارائه می دهد و رون لینچ به عنوان باب Devore نام هوشمندانه به اندازه کافی تهدیدآمیز است هرچند طرف هیولای او هرگز به اندازه کافی ترسناک نیست تا تهدید واقعی باشد. جنی زیگرینو به عنوان دوست و هم اتاقی بنفشه ویولت ، بلیندا ، حضوری جذاب هر زمان که روی صفحه است ، بسیار جالب است. کامو توسط مری لین راجسکوب (24، در فیلادلفیا همیشه آفتابی است) به عنوان یک کمیک استندآپ و نقشی کوچک توسط فرد آرمیسن (SNL، پورتلندیا) صورتحساب را در اینجا به عنوان چهره های قابل تشخیص در نظر بگیرید اما مدت زمان نمایش آنها اگرچه موثر است اما کم است.

قطعا، خیلی دیر بیشتر از ترسناک کمدی است و کسانی که به دنبال ترس واقعی هستند بسیار ناامید خواهند شد. این فیلم هر لحظه برای هر لحظه آخر صرفه جویی می کند و حتی در آن صورت نیز واقع گرایانه نیست تا واقعاً تکان دهنده باشد. این خیلی بیشتر به جنبه کمدی متمایل است ، اما خنده هایی از فیلمنامه اغلب هوشمندانه بکر وجود دارد. برای اولین ویژگی در بودجه خرد خیلی دیر ثابت می کند که یک مستقل مستقل است که باید به فیلمسازان خود نفوذ کافی برای پیگیری را بدهد که امیدوار است به همان اندازه خلاقانه باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *