دسته‌ها
دانلود فیلم

بازیگران جدید فیلم The Lair (نیل مارشال) در The The Lair اعلام شدند

جاناتان هوارد (Marvel’s Thor: The Dark World، Skylines، Warner Bros. ‘Godzilla King of Monsters) ، شارلوت کرک (The Reckoning، Warner Bros. ’Oceans Eight) ، و جیمی بامبر (فیلم “Battlestar Galactica” UMC ، “Strike Back” سینماکس ، پول فاکس قرن بیستم) قرار است در تریلر جدید ترسناک-اکشن و ترسناک بازی کنند. لانه نوشته و کارگردانی شده توسط نیل مارشال (سربازان سگ فاکس قرن بیستم ، نزول Lionsgate ، The Reckoning ، “بازی تاج و تخت” HBO). بازیگران اضافی اعلام شده شامل لئون اوکنندن (ITV’s “Mr Selfridge”) ، مارک استرپان (“خون جدید” استودیو بی بی سی) ، هادی خانجانپور (HBO Max’s The Operative) ، هری توراسی (The Borgias Showtime) ، و تازه واردان کیبونگ تانجی و تروی اسکندر.

عکاسی اصلی از 11 ژوئیه در محل مجارستان آغاز شد. گروه فیلم هایلند حقوق جهانی این فیلم را بر عهده دارد.

نیل مارشال گفت “بازگشت به جمع بازیگران و بازیگران فوق العاده بسیار خوب است و از اینکه دوباره در بوداپست در حال فیلمبرداری هستم بسیار هیجان زده هستم. این فیلم واقعاً روحیه و شدت کارهای اولیه من را به تصویر می کشد ، بدون ذکر خون و جرات. من فکر می کنم طرفداران ترسناک و اکشن از The Lair یک ضربه واقعی دریافت می کنند. “

“ما بسیار هیجان زده هستیم که تولید فیلم The Lair را آغاز کنیم. این پروژه هنگامی که برای اولین بار آن را معرفی کردیم ، مورد توجه بسیاری از توزیع کنندگان جهانی قرار گرفت. فیلم قبلی نیل ، The Reckoning در دنیای مستقل موفقیتی استثنایی بود و می دانیم که او آماده است تا یکی دیگر از ویژگیهای مخلوقات بزرگ را به تصویر بکشد – ژانری که او دوستش دارد. گروه بازیگران با استعداد مطمئناً برای طرفداران ترسناک-اکشن مهیج که به دنبال یک داستان پویا و یک تجربه از صندلی شما هستند ، ارائه خواهد شد. “ آریان فریزر (مدیرعامل) گروه فیلم هایلند و دلفین پریر (COO) گفت.

فیلم پیشنهادی  Studio Ghibli’s Howl’s Moving Castle 15th Anniversary Collector’s Edition Boxset به سمت ما می رود

The Lair توسط Daniel-Konrad Cooper از Rather Good Films Ltd (مرده در یک هفته (یا پول شما برگشت داده می شود) ، The Man In The Hat) تهیه می شود. از تهیه کنندگان اجرایی می توان به نیل مارشال ، شارلوت کرک ، جو سیمپسون ، فیل ریمر ، سیمون ویلیامز و سامانتا آلویتون اشاره کرد. بودجه توسط Media Ingenious و Ashland Hill Media Finance تأمین می شود. خدمات تولید در مجارستان توسط تهیه کنندگان مشترک Jonathan Halperyn و Daniel Kresmery از Hero Squared ارائه می شود (SAS: Red Notice، بایگانی).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *