دسته‌ها
دانلود فیلم

بازیگران صدا برای Blade Runner: Black Lotus اعلام شدند

شنای بزرگسالان و کرانچیرول امروز شخصیت ها و بازیگران تمام ستاره مجموعه انیمیشن مورد انتظار را فاش کرد Blade Runner: Black Lotus. سری جدید با الهام از امتیازات فیلم برنده جایزه و تحسین منتقدان فیلم Blade Runner ساخته شده است. اولین نگاه به سری جدید در پانل Comic-Con @ Home 2021 که جمعه 23 ژوئیه بصورت آنلاین برگزار می شود ، آغاز می شود.

بازیگران صوتی انگلیسی و ژاپنی شامل موارد زیر هستند:

با شروع ساعت 5 عصر PT / 8 بعد از ظهر ET در روز جمعه 23 ژوئیه ، طرفداران به طور مستقیم از تیم خلاق و استعداد صدا Shinji Aramaki (مدیر مشترک) ، Kenji Kamiyama (مدیر مشترک) ، Joseph Chou (تهیه کننده اجرایی) ، وس Gleason (مدیر صدا) ، Jessica Henwick خواهند شنید (صدای Elle) ، و جیسون دمارکو (خالق مشترک Toonami / معاون ارشد رئیس و مدیر خلاق بزرگسالان شنا / مجری) به عنوان اولین نمایش انحصاری سری جدید را در SDCC @ Home ارائه می دهند.

فیلم پیشنهادی  Rurouni Kenshin: The Final تریلر جدیدی دریافت می کند

در اواخر سال جاری ، شنای بزرگسالان و Crunchyroll Original BLADE RUNNER: BLACK LOTUS سیزده قسمت به کارگردانی شینجی آراماکی و کنجی کامیاما ارائه می شود. این مجموعه توسط استودیوی سرگرمی و انیمیشن Alcon Sola Digital Arts تولید می شود و Shinichiro Watanabe به عنوان تهیه کننده خلاق فعالیت می کند.

شنای بزرگسالان نسخه انگلیسی زبان آن را در بلوک محبوب برنامه نویسی شبکه Toonami و Crunchyroll پخش خواهد کرد و این مجموعه را به زبان ژاپنی با زیرنویس به بیش از 100 میلیون کاربر ثبت شده و 4 میلیون مشترک در جامعه جهانی خود پخش می کند. هر دو سریال را به بینندگان خارج از آسیا در سراسر جهان ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *