دسته‌ها
دانلود فیلم

بازیگران و اولین نگاه برای Shattered نشان داده شد

Silver Reel و ساخت فیلم امروز بازیگران اصلی تریلر اکشن SHATTERED آینده را اعلام کردند. نوشته شده توسط دیوید لوگری (Intruder، Lakeview Terrace) و به کارگردانی لوئیز پریتو (White Lines، Kidnap، Pusher) ، این فیلم به ایفای نقش می پردازد لیلی کروگ، که اخیراً کار خود را تمام کرده است تاب خوردن در کنار مایکل شانون، به عنوان همکار هنرمند آسمان. کامرون موناگان، بیشتر به خاطر نقش هایش در نمایش مشهور طولانی مدت شناخته شده است بی شرم و گاتهام، در نقش کریس ، میلیونر عاشق او بازی می کند.

دور زدن بازیگران اصلی نامزد اسکار هستند جان مالکوویچ (پاپ جدید ، جعبه پرندگان) ، به عنوان رونالد ، یک صاحبخانه وحشت زده که کنجکاوی او را غرق می کند و فرانک گریلو (The Hitman’s Wife’s Bodyguard، Avengers؛ Endgame) در نقش سباستین ، ناپدری خشن و دستکاری کننده Sky. ساشا لوس (والرین و شهر هزار سیاره ، آنا) در نقش همسر سابق کریس ، جیمی ، آش سانتوس (جو بل ، سوینگ) در نقش لیزا ، هم اتاقی بد سرنوشت Sky و ریدلی بیتمن (Shelter In Place) در نقش پسر ناتنی جوان Willow ، Chris و Jamie بازی می کند.

کلودیا بلومهوبر (همسر ، زیر پوست ، چشم در آسمان) در کنار ورونیکا فرس از ساخت فیلم (بحران ، پروژه بدون عنوان ساندرا بولاک نتفلیکس ، نمک و آتش) و جان مالکوویچ و لوئیس پریتو نیز تهیه کنندگی می کنند. Grindstone Entertainment Group ، یک شرکت Lionsgate ، این فیلم را در داخل ایالات متحده توزیع می کند و Blue Box International ، یک بخش از گروه Capstone ، فروش بین المللی را انجام می دهد. باری بروکر و استن ورتلیب در کنار کریستین مرکوری ، رومن ویاریس ، گری لف ، گرو باوکنشت ، گرد اسپرز ، فلوریان دارگل ، الکساندر جوز و مایک لیهی تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهند داشت.

فیلم پیشنهادی  فیلم گرین هورنت و کاتو در کار Universal است

SHATTERED که توسط دیوید لوگری ، پیشکسوت هالیوود نوشته شده است ، مخاطب را حدس می زند که یک عاشقانه دختر-ملاقات-دختر در یک کابوس باز شود. تولید به تازگی در مونتانا آغاز شده است ، و اکثر اقدامات در محوطه مجلل یک عمارت در استراحتگاه ویژه اسکی Big Sky انجام می شود. این پروژه اکنون در مرحله پس از تولید است و انتظار می رود در پاییز 2021 به پایان برسد.

جان مالکوویچ اظهار داشت: “فرصتی که به عنوان تهیه کننده در کنار ورونیکا ، کلودیا و لوئیس حضور داشت ، از دست نرفت و من بسیار خوشحالم که توانسته ام از استعداد ظهور به اندازه لیلی در اولین نقش اصلی خود حمایت کنم. . کار با لوئیس یک لذت مطلق بود. او یک فیلمساز با روحیه مستقل واقعی است و به نظر می رسد این فیلم شبیه یک مصائب امروزی است که یک ملاقات ساده “.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *