دسته‌ها
دانلود فیلم

بازیگران پارک و تفریح ​​به معنای واقعی کلمه در حال اتحاد دوباره برای ساخت قسمت جدید COVID-19 هستند

پنج سال پس از خداحافظی با یکی از محبوب ترین کمدی ها در تاریخ تلویزیون ، شهروندان خوب Pawnee ، Ind. ، در حال همکاری مجدد برای NBC و تلویزیون جهانی Universal “پارک ویژه و تفریحی ویژه“پنج شنبه 30 آوریل ساعت 8:30 بعد از ظهر به پرواز در آمد. ET / PT

تمام شخصیت های اصلی این سریال در ویژه 30 دقیقه ای که توسط اعضای بازیگران اصلی بازی می شوند ، برمی گردند ایمی پولر ، رشیدا جونز ، عزیز انصاری ، نیک Offerman ، اوبری پلازا ، کریس پرات ، آدام اسکات ، راب لاو ، جیم اوهیر ، و Retta. (علاوه بر این ، چندین ستاره مهمان از جهان Pawnee ممکن است در آن ظاهر شوند.)

“تهیه کننده اجرایی گفت:” مانند بسیاری از افراد دیگر ، ما به دنبال راه هایی برای کمک به این کار بودیم و احساس کردیم که آوردن این شخصیت ها برای یک شب می تواند مقداری پول جمع کند. ” مایکل شوور. وی گفت: “من برای بازیگران یک ایمیل امیدوارکننده ارسال کردم و همه آنها طی 45 دقیقه به من برگشتند. تیم قدیمی ‘Parks and Rec’ ما یک قطعه 30 دقیقه ای دیگر از زندگی (قرنطینه شده) پاون را در کنار هم قرار داده ایم و امیدواریم همه از آن لذت ببرند. و اهدا می کند! “

“در چنین اوقات نامشخص ، ما نمی توانیم به کسی بهتر از لسلی نپ فکر کنیم تا کشورمان را با اشتیاق و دلسوزی بی امان خود متحد کند.” گفت لیزا کاتز و تریسی پاکوستا، همکاران روسای برنامه نویسی ، NBC Entertainment. “تشکر بسیار خوبی از مایک شور و بازیگران” پارک ها و تفریحات “برای قرار دادن این فوق العاده فوق العاده و ایجاد لبخند به تمام چهره ما در حالی که پول برای چنین دلیل ارزشمند است.”

این telecast برای جمع آوری بودجه برای صندوق پاسخ دادن به COVID-19 برای Feeding America ایجاد شده است ، که به شما امکان می دهد منابع غذایی را برای تأمین منابع مورد نیاز برای خدمت به آسیب پذیرترین اعضای جامعه در این زمان دشوار فراهم کنند. با روحیه لزلی نپ و افراد نیکوکار در همه جا ، لطفاً به www.feedingamerica.org/parksandrec بروید.

فیلم پیشنهادی  ارتقاء لی لی وانل دنباله ای در قالب یک برنامه تلویزیونی است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *