دسته‌ها
دانلود فیلم

بازی نقش آفرینی رومیزی Marvel Multiverse در مسیر ما قرار دارد

بازی MARVEL MULTIVERSE ROL-PLAYING GAME: PLAYTEST RULEBOOK از بهار 2022 در هر کجا که رمان ها و کتاب های گرافیکی فروخته می شود ، در دسترس خواهد بود.

بخشی از چند مارول مارول باشید! سال آینده ، مارول یک بازی کاملاً جدید و نقش آفرینی MARVEL MULTIVERSE را منتشر می کند ، شروع با یک قانون معرفی Playtest مقدماتی که جهان مارول را در اختیار طرفداران Marvel و RPG رومیزی در همه جا قرار می دهد!

با تکیه بر شخصیت ها و داستان های هیجان انگیز Marvel Comics ، MARVEL MULTIVERSE ROLE-PLAYING GAME: PLAYTEST RULEBOOK از یک نگاه اجمالی هیجان انگیز به دامنه کامل Multiverse مارول رونمایی می کند. سرانجام بازیکنان می توانند نقش های معروف ترین Super Heroes Marvel را بازی کنند – یا نقش های کاملاً جدیدی را خلق کنند – تا با خطرناک ترین Super Villains در دنیای Marvel مبارزه کنند!

PLAYTEST RULEBOOK مملو از تصاویر هنرمندان شگفت انگیز کتاب های مصور Marvel ، شامل پروفایل های کامل طرفداران است تا انتقام جویان ، جهش یافته ها و دیگر قهرمانان مورد علاقه خود شوند ، از جمله:

فیلم پیشنهادی  You should Have چپ - کوین بیکن و آماندا سیفرد را در تریلر برای هیجان انگیز جدید روانشناختی تماشا کنید

نوشته شده و به طور مشترک توسط برنده جایزه و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش مت فوربک (دایره المعارف مارول ، زندانها و اژدها: تلاش بی پایان)، بازی نقش آفرینی MARVEL MULTIVERSE: PLAYTEST RULEBOOK بازیکنان را با موارد جدید آشنا می کند سیستم D616، یک سیستم قابل دسترسی و آسان برای یادگیری برای تازه واردان به RPG های رومیزی و یک تکامل طبیعی برای کسانی که با محبوب ترین بازی های نقش آفرینی رومیزی موجود در بازار آشنا هستند. برای پیروزی در روز ، از توانایی ، چابکی ، انعطاف پذیری ، هوشیاری ، نفس و منطق استفاده کنید و در صورت مواجهه با شانس های غیرممکن ، توانایی های واقعی خود را کشف کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *