دسته‌ها
دانلود فیلم

بازی های اسپین آف فیلم که ما آنها را دوست داریم

آیا تا به حال خود را در تماشای یک فیلم دیده اید و آرزو می کنید که کاش پایان نمی یابد؟ شاید انگشتان خود را عبور داده و با صبر و حوصله منتظر دنباله ای از آن باشید ، شاید اینترنت را جستجو کنید تا ببینید آیا این کتاب از روی یک کتاب ساخته شده است یا شاید شما واقعاً خوش شانس باشید و فهمیدید که یک بازی براساس آن فیلم وجود دارد. اینها بهترین بازیهایی هستند که در آن گروه قرار می گیرند.

بازی های اسلات بهترین وسیله برای اسپین آف فیلم هستند زیرا گرافیک محلی است که توسعه دهندگان می توانند واقعاً از آن لذت ببرند. John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen یکی از بهترین بازی های الهام گرفته از ایندیانا جونز است که به لطف ترکیبی خوب از برد های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ و همچنین توانایی جمع آوری چرخش های رایگان. اگر اهل تعداد دستگاه های حافظه هستید ، RTP نسبتاً زیاد است و 96.5٪ است ، به این معنی که احتمالاً برای پول خود کمی بیشتر بازی خواهید کرد. گرچه این نام ممکن است نشان دهد که آنها از جان هانتر معروف الهام گرفته اند ، ما او را جستجو کرده ایم و کاملاً مطمئن هستیم که واقعاً دوست نزدیک ایندی. با این اوصاف ، اگر دنبال بازی ای هستید که بدون شک ایندیانا جونز استوار است ، بازی های Lucasfilm اخیراً تریلری منتشر کرده اند که باید شما را بسیار هیجان زده کند.

اکنون به مرحله ای می رسد که در دنیای سرگرمی احتمالاً چیزهای بیشتری وجود دارد که Alien spin-off هستند از مواردی که نیستند. با این حال ، یک دلیل خوب برای آن وجود دارد. بیگانه درخشان است. اگر دنبال یک بازی هستید که تقریباً به اندازه فیلم اصلی ریدلی اسکات شما را وحشت زده خواهد کرد ، Alien: Isolation ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که بدنبال آن بوده اید. این بازی که در سال 2014 منتشر شده است ، برای بازی در همه کنسول های اصلی و همچنین مایکروسافت ویندوز در دسترس است ، بنابراین همه افراد باید بتوانند از آن لذت ببرند. شما با دید اول شخص بازی خواهید کرد ، با هدف اصلی زنده ماندن ، و همچنین ناراحتی جزئی برخی از ماموریت ها برای حضور در آن. شما سعی خواهید کرد که از سایه دور شوید و از زنومورف فرار کنید ، در حالی که همه مواردی را که برای زنده ماندن و پیشرفت نیاز دارید جمع آوری می کنید. Alien: Isolation کاملاً وحشتناک است ، قطعاً یک بازی برای افراد ضعیف نیست و یک نمونه واقعی از یک بازی ترسناک عالی است.

فیلم پیشنهادی  Bad Attitude: The Art of Spain Rodriguez - تریلر مستند جدید را تماشا کنید

اگر چیزی وجود دارد که طرفداران هری پاتر را متحد می کند ، این تمایل بی پایان آنها برای محتوای بیشتر است. یک هوادار لازم نیست که بداند کتاب ها قبل از فیلم ها بوده اند ، اما این بازی ویدیویی ارائه شده از EA قطعاً بر اساس فیلم است. EA مجموعه عظیمی از بازی ها را بر اساس سری هری پاتر ساخته است ، اما بسیاری از پاکی ها می گویند اولین بازی آنها بهترین بازی است. Sorcerer’s Stone در ابتدا برای رایانه های شخصی منتشر شد و باید گفت که در حالی که می توانید در Playstation بازی کنید ، تجربه PC بسیار برتر است. هنگام کاوش در جهان جادوگران ، شما به عنوان پسر خود بازی خواهید کرد. طلسم های یادگیری در دستور کار شما قرار خواهد گرفت و به شما کمک می کند تا در بازی پیشرفت کنید ، اما زمان زیادی برای جمع آوری هر لوبیا طعم دار وجود دارد. اگر از بازی با نوع و کلیک لذت می برید ، با حل بسیاری از معما ها ، و کمی اقدام به انجام بازی ، پس از این بازی 2001 بسیار لذت خواهید برد.

اگر واژه های هر آهنگ موجود در فیلم 1978 را نمی دانید ، پس از چند ساعت حضور در این بازی ویدیویی خواهید دانست. Nintendo Wii اغلب در لیست “بهترین” قرار نمی گیرد ، اما با هیاهویی که خود را احاطه کرده بود کاملا مطابقت نداشت. با این حال ، در سال 2010 ، Grease: The Video Game منتشر شد و آنها تقریباً آن را میخ کردند. این بازی هرچه بیشتر مردم بازی می کنند بهتر می شود اما تقریباً برای یک هوادار واقعی که به تنهایی بازی می کند قابل قبول است. شما می توانید در کنار مجموعه ای از شخصیت های فیلم (و البته بازی کنید) با همه کلاسیک ها بخوانید و برقصید. کنترل های سنجش حرکت Wii به شما امکان می دهد که واقعا تکان بخورید و به درستی از آن استفاده کنید. برای لذت بیشتر به پیوست میکروفون نیاز دارید. این مورد در Nintendo DS نیز منتشر شد ، اما در کل بازی “فضای مهمانی” بیشتر از چیزی در اندازه جیب است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *