دسته‌ها
دانلود فیلم

باند باند: تاندربال – گذشته نگر جیمز باند

در ابتدا به عنوان اولین برنامه ریزی شده بود جیمز باند فیلم ، یک اختلاف حقوقی طولانی مدت تحت فشار قرار گرفت تندربال بازگشت تا چهارمین ورودی در ژانر فعلی تاسیس شود. با قدرت نمادین جمع کننده ژانر و کیفیت بالای آن کلید خورده است انگشت طلا، این فیلم به یک موفقیت جذاب در گیشه تبدیل شد.

تندربال در اصل به عنوان فیلمنامه توسط ایان فلمینگ ، کوین مک کلوی ، و جک ویتینگتون. فلمینگ بعداً بدون اجازه همكارانش رمان را بر اساس فیلمنامه نوشت و این پروژه در خار تولیدات EON شد و بعداً به یك فیلم رقیب باند منجر شد. هرگز هرگز نگو هرگز و تاخیر در تیموتی دالتون پیوندهایی که بازیگر ولزی را فقط در دو فیلم بازی کرد. داستان با لارگو نماینده SPECTER نسبتاً قوی است (آدولفو سلی) توطئه برای سرقت دو موشک هسته ای و نگه داشتن جهان برای باج با تهدید به نابودی یک شهر. این طرح در سال بازیافت می شود شما فقط دو بار زندگی می کنید و جاسوسی که مرا دوست داشت، که منجر به شکایت های بعدی شد.

فیلم پیشنهادی  Kelly Reichardt’s First Cow یک پوستر و پیش پرده جدید در انگلیس دریافت می کند

اما این فیلم همچنین برخی دیگر از تحولات منفی این امتیاز را نشان می دهد. این ابزار کاملاً مضحک به نظر می رسد که بسته موشک احساس می کند لحظه ای فرصت طلبی از سوی تولیدکنندگان است. این به عنوان بخشی از طرح ، منطقی است یا معنی چندانی ندارد و با پیش بینی بد وحشتناک – یکی از ویژگی های ادامه دار فیلم – حتی از نظر بصری چشمگیر نیست. سایر مشکلات عبارتند از: زمان دویدن متورم ، یک شرور بی روح و یک کانری با ظاهری خسته ، که شوخ طبعی اش شروع به لکه دار کردن بی اعتنایی به عمل می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *