دسته‌ها
دانلود فیلم

باند بلاگ: شما فقط دو بار زندگی می کنید – یک نگاه گذشته جیمز باند

از آن زمان فقط پنج سال گذشته است شان کانری اولین بار به عنوان 007 در دکتر نه اما در پنجمین گردش خود شما فقط دو بار زندگی می کنید مقیاس فیلم و پدیده آنقدر زیاد شده است که ایان فلمینگ رمانهای منبع اصلی هیچ كجا به اندازه كافی برای ایجاد انتظاراتی كه مخاطبان انتظار دارند ، وجود ندارد.

با بودجه بیش از 10 میلیون دلار و فروش ناخالص 110 میلیون دلاری ، این فیلم در مقابل ملکه الیزابت دوم به نمایش در می آید و حق رای دادن را به عنوان یک نهاد مهم انگلیس تاسیس می کند. با بریتانیا که از جنگ جهانی دوم به عنوان یک قدرت شکسته پس از شاهنشاهی ظهور کرد ، باند به یک خیال قدرت ملی اکتفا کرد. 007 ما را در سطح جهانی مطرح کرد حتی وقتی که این واقعیت در واقعیت کمرنگ شد. یانك ها گهگاه به عنوان مرد هزار چهره فلیكس لیتر ظاهر می شدند ، اما این فقط در یك نقش پشتیبانی از مأمور شیاد انگلیسی بود. در این فیلم اخیر ژاپن Axis-power سابق جریان دارد. نویسنده مشهور کودکان در اولین کار فیلمنامه نویسی خود روالد دال طرح فلمینگ را با شکایت از طبیعت اپیزودیک نسبتاً بی توطئه اش ، شکایت کرد و به طور موثر بازنویسی کرد دکتر نه. از پایگاه خود در قلب یک آتشفشان ، بلوفلد (دونالد Pleasance) موشکهای ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی را به امید تحریک درگیری هسته ای ربوده است. 007 ، با جعل مرگ خود ، در کار قرار می گیرد. این شامل ژاپنی شدن و بزرگ کردن مهارت های نینجا زیر نظر Tiger Tanaka می شود (تتسوری تمبا) ، رئیس سرویس مخفی ژاپن.

فیلم پیشنهادی  All Hail the Popcorn King - Bruce Campbell، Don Coscarelli، و ویژگی های بیشتری در مستند جو R. Lansdale

با پیوستن کارگردان سوم باند به مناقشه – لوئیس گیلبرت، که یک ضربه اثبات شده با الفیشما فقط دو بار زندگی می کنید به اندازه تورم مقیاس نوآوری نمی کند. کن آدامز طراحی لانه Blofeld بسیار چشمگیر است. سکانس های کنش وحشیانه جنبشی و جان باری نمره عالی است ، با یک استراحت تازه از بمب در نانسی سیناترا ترانه. کانری یک پا از در بیرون است ، زیرا از قبل تصمیم گرفته است که از این نقش کناره گیری کند و تهیه کنندگان هم اکنون به دنبال جایگزین او هستند. این تصمیمی است که توسط شیدایی طرفداران فیلم تأیید شده است و حتی در چندین عکس که بسیاری از تماشاگران با ادامه فیلمبرداری مانع می شوند ، قابل مشاهده است. حال و هوای پایان کار کانری از چه زمانی احساس می شود چارلز گری (که بعداً در این فیلم بلوفلد را بازی می کند) الماس برای همیشه لطفا برای) امضای خود را به دست می آورد و مارتینی را به روش غلط “تحریک نشده تکان داده شده؟” مخلوط می کند و باند به “بی نقص” بی عیب و نقص می دهد مانند اینکه واقعاً مهم بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *