دسته‌ها
دانلود فیلم

باند خیابان: چگونه به خیابان کنجد رفتیم – پیش پرده مستند جدید را تماشا کنید

صفحه نمایش، یک سوپ مرغ برای شرکت Soul Entertainment ، امروز اولین فیلم رسمی این مستند تحسین شده را منتشر کرد ، باند خیابان: چگونه به خیابان کنجد رفتیم.

کارگردانی شده توسط مرلین آگرو (Ball Hot Ballroom) و تهیه کننده Trevor Crafts (Experimenter 2015) و Ellen Scherer Crafts ، این مستند ریشه های نامحتمل و گسترش نمایش پیشگامانه را شرح می دهد که نه تنها برنامه های تلویزیونی کودکان را تغییر داد ، بلکه تأثیرات واقعی در برابری ، آموزش ، و و نمایندگی در سراسر جهان. این فیلم با الهام از مایکل دیویس کتاب پرفروش نیویورک تایمز به همین نام.

پس از برتری جهانی در جشنواره فیلم ساندنس 2021 ، STREET GANG: HOW WE GOT TO SESAME STREET در 23 آوریل 2021 در سینماها و در 7 می 2021 در سیستم عامل های ویدیویی درخواستی اکران می شود.

جوآن گانز کونی و مدیر بنیاد کارگاه کنجد ، لوید موریست ، با الهام از فعالیت های اواخر دهه 1960 ، یک جامعه تلویزیونی با آگاهی اجتماعی ، یک آزمایش انقلابی انجام دادند: برای مهار قدرت رو به رشد تلویزیون و ایجاد یک نمایش آموزشی ، تأثیرگذار ، نشاط آور و سرگرم کننده که می تواند کودکان در سراسر کشور ، به ویژه کسانی که در مناطق شهری زندگی می کنند. کونی خالق دنباله دار Muppets ، جیم هنسون و نویسنده و کارگردان تلویزیونی تحسین شده کودکان ، Jon Stone را برای ساخت دنیای نمادین و محبوب “خیابان کنجد” استخدام کرد.

فیلم پیشنهادی  Waiting For the Barbaries - فیلم جدید با بازی رابرت پتینسون ، جانی دپ و مارك ریلنس پوستر می شود

باند خیابان: چطور به کنجد آمدیم خیابان این “باند” بصیر متشکل از هنرمندان ، نویسندگان و مربیان مأموریت محور را معرفی می کند که جسارتاً تغییرات بنیادی در جامعه را تفسیر می کنند و یکی از تأثیرگذارترین و تأثیرگذارترین برنامه های تلویزیونی تاریخ را ایجاد می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *