دسته‌ها
دانلود فیلم

باند در تریلر جدید No Time To Die بازگشت

اکران این فیلم در تاریخ 20 نوامبر 2020 است.

https://www.youtube.com/watch؟v=2s7XtFRdGLY

فیلمساز کاری جوجی فوکوناگا توالی های منتخب No Time To Die را با استفاده از دوربین های فیلم 15/70 میلی متری با وضوح بسیار بالا IMAX گرفته تا دامنه بیشتر و کیفیت تصویر نفسگیر را به مخاطبان IMAX ارائه دهد. فقط در سینماهای IMAX مخاطبان می توانند فیلم را همانطور که خلاقانه در نظر گرفته شده ببینند ، زیرا صحنه های گرفته شده با دوربین های فیلم IMAX بصورت عمودی گسترش می یابند تا صفحه IMAX را پر کنند و 40٪ بیشتر تصویر را با وضوح ، وضوح و رنگ بی سابقه در اختیار مخاطبان قرار می دهند. برای یک تجربه واقعا غوطه وری

علاوه بر فیلمبرداری با دوربین های فیلم IMAX و نسبت ابعاد انحصاری گسترش یافته ، انتشار No Time To Die از IMAX به صورت دیجیتالی در کیفیت تصویر و صدا IMAX Experience® با IMAX DMR® اختصاصی (Re Digital) تسلط) فن آوری. تصاویر شفاف و واضح ، همراه با هندسه تئاتر سفارشی IMAX و صدای دیجیتال قدرتمند ، یک محیط منحصر به فرد ایجاد می کنند که باعث می شود مخاطبان احساس کنند در فیلم حضور دارند.

فیلم پیشنهادی  کارگردان بسام طارق با Live for Films در مورد مغول موگلی صحبت می کند

ستاره های فیلم دانیل کریگ ، رامی ملک ، لئا سیدوکس ، لاسانا لینچ ، بن ویشاو ، نائومی هریس ، با جفری رایت ، با کریستف والس و رالف فاینس به عنوان “م.” همچنین با بازی Rory Kinnear، Ana de Armas، Dali Benssalah، David Dencik، و بیلی مگنوسن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *