دسته‌ها
دانلود فیلم

باند در تریلر جدید No Time To Die بازگشت

اکران این فیلم در تاریخ 20 نوامبر 2020 است.

https://www.youtube.com/watch؟v=2s7XtFRdGLY

فیلمساز کاری جوجی فوکوناگا توالی های منتخب No Time To Die را با استفاده از دوربین های فیلم 15/70 میلی متری با وضوح بسیار بالا IMAX گرفته تا دامنه بیشتر و کیفیت تصویر نفسگیر را به مخاطبان IMAX ارائه دهد. فقط در سینماهای IMAX مخاطبان می توانند فیلم را همانطور که خلاقانه در نظر گرفته شده ببینند ، زیرا صحنه های گرفته شده با دوربین های فیلم IMAX بصورت عمودی گسترش می یابند تا صفحه IMAX را پر کنند و 40٪ بیشتر تصویر را با وضوح ، وضوح و رنگ بی سابقه در اختیار مخاطبان قرار می دهند. برای یک تجربه واقعا غوطه وری

علاوه بر فیلمبرداری با دوربین های فیلم IMAX و نسبت ابعاد انحصاری گسترش یافته ، انتشار No Time To Die از IMAX به صورت دیجیتالی در کیفیت تصویر و صدا IMAX Experience® با IMAX DMR® اختصاصی (Re Digital) تسلط) فن آوری. تصاویر شفاف و واضح ، همراه با هندسه تئاتر سفارشی IMAX و صدای دیجیتال قدرتمند ، یک محیط منحصر به فرد ایجاد می کنند که باعث می شود مخاطبان احساس کنند در فیلم حضور دارند.

فیلم پیشنهادی  برنده جانی به پرتاب Blu-ray شوید

ستاره های فیلم دانیل کریگ ، رامی ملک ، لئا سیدوکس ، لاسانا لینچ ، بن ویشاو ، نائومی هریس ، با جفری رایت ، با کریستف والس و رالف فاینس به عنوان “م.” همچنین با بازی Rory Kinnear، Ana de Armas، Dali Benssalah، David Dencik، و بیلی مگنوسن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *