دسته‌ها
دانلود فیلم

با راه اندازی مجدد Resident Evil ، Kaya Scodelario ، Robbie Amell ، Hannah John-Kamen ، Neal McDonough ، Tom Hopper و Avan Jogia دریافت می کنند.

بسیاری از جدید وجود دارد بازی Resident Evil پروژه هایی که سر راه ما قرار دارند. Netflix دارای یک نمایش انیمیشن و یک سریال زنده در حال توسعه است و اکنون اخبار جدیدی ارائه می شود بازی Resident Evil فیلم سینما.

فیلم های کنستانتین و نویسنده-کارگردان یوهانس رابرتز (47 متر پایین) در حال کار بر روی اقتباس رسمی داستان اصلی با روابط وفادارانه با کپکام بازی های ترسناک بقا کلاسیک. طبق داستان Deadline ، این داستان در سال 1998 در یک شب سرنوشت ساز در شهر راکون اتفاق می افتد.

این فیلم ستاره دار خواهد شد کایا اسکودلاریو (خزیدن) به عنوان کلر ردفیلد ، هانا جان-کامن (Ant-Man and the Wasp) در نقش جیل والنتاین ، رابی آمل (بارگذاری) به عنوان کریس ردفیلد ، تام هاپر (آکادمی چتر) به عنوان آلبرت وسکر ، آوان جوگیا (Zombieland: Double Tap) به عنوان لئون اس کندی ، و نیل مک دوناو (یلوستون) در نقش ویلیام بیرکین.

فیلم پیشنهادی  بازیگران Hannibal را دوباره جمع کنید تا در مورد این برنامه صحبت کنید

“با این فیلم ، من واقعاً می خواستم به دو بازی اول اصلی برگردم و تجربه ترسناک احشایی را که هنگام بازی برای اولین بار در آنها داشتم ، ایجاد کنم و همزمان یک داستان انسانی مبتنی بر یک شهر کوچک آمریکایی را که در حال مرگ است احساس کنم هم قابل ارتباط و هم مربوط به مخاطبان امروز ، “ رابرتز گفت.

رابرت كولزر ، تولید كننده حق رای ، به نمایندگی از كنستانتین با جیمز هریس از Tea Shop Productions و هارتلی گورنشتاین بار دیگر تهیه كنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *