دسته‌ها
دانلود فیلم

بت میدلر ، سارا جسیکا پارکر و کتی ناجیمی برای Hocus Pocus 2 آماده شده اند

بت میدلر ، سارا جسیکا پارکر و کتی ناجیمی نقش های خود را به عنوان خواهران Sanderson بسیار لذت بخش در کمدی لایو اکشن تکرار خواهند کرد Hocus Pocus 2، دنباله شبح وار کلاسیک فرقه هالووین سال 1993 دیزنی Hocus Pocus. اولین بار فیلم در سال 2022 بصورت انحصاری در Disney + پخش خواهد شد.

خواننده / بازیگر بت میدلر (“اولین کلوپ همسران” ، “سواحل”) به عنوان وینفرد ساندرسون بازگشت ، با سارا جسیکا پارکر (“جنسیت و شهر”) و کتی ناجیمی (“Sister Act”) به ترتیب خواهرانش ، سارا و مری هستند.

“Hocus Pocus 2” تولید این پاییز با هدایت آن فلچر (“پیشنهاد” ، “27 لباس”) ، که مسئولیت هدایت مسئولیت را از دوست و همکار خود بر عهده دارد آدام شنکمن (“اسپری مو” ، “برنامه ریز عروسی”) ، با لین هریس (“The Shallows”) به عنوان تهیه کننده. شنکمن در حال تولید است ناامید شده برای استودیویی که وی کارگردانی آن را بر عهده دارد اما به عنوان تهیه کننده اجرایی همراه با این پروژه باقی خواهد ماند رالف وینتر (“Adrift”) و دیوید کیرشنر (“نفرین چاکی”). استیون هفت (“تایگرلند”) تهیه کننده مشترک است.

فلچر و شنكمان برای اولین بار در سال 1990 ملاقات كردند كه هر دو رقصنده پخش اسكار (R) بودند. شانکمن در ادامه کار خود را به عنوان دستیار طراح رقص خود استخدام کرد و بیش از 100 شغل مختلف را با هم کار کرد. اولین اجرای کارگردانی فلچر در سال 2006 در “Step Up” بود که شانکم تولید کرد.

فیلم پیشنهادی  الکساندرا دادداریو در تریلر هتل های Lost Girls & Love در ژاپن گم شد

“به همان اندازه که من قلبم شکسته است و نمی توانم دوستانم را به دلیل تضاد در برنامه ریزی ، در مورد آنچه که مطمئناً چیزی بیش از یک رویداد مهم برای دیزنی + نخواهد بود ، راهنمایی کنم ، بت ، سارا جسیکا و کتی. افسار خود را به آن واگذار کن ، که با کار قبلی خود این همه خنده و لذت را به زندگی مردم وارد کرده است. ” می گوید تهیه کننده اجرایی آدام شنکمن. “من هنوز سپاسگزارم و افتخار می کنم که به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار تهیه کننده لین هریس ، که من او را به عنوان یک همکار و دوست دوست داشتم و او را تحسین می کردم ، به چوپان کردن این پروژه هوشمندانه کمک کردم.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *