دسته‌ها
دانلود فیلم

برخی از بهترین فیلمهایی که با جدول زمانی متناوب سر و کار دارند

در طول کل قفل ، من تماشای برنامه ها و فیلم های مختلف تلویزیونی را داشته ام. این شامل یک بازخورد از انجمن در نتفلیکس. هنگام تماشای نظریه هرج و مرج اصلاحقسمت چهارم فصل سوم ، باعث شد من در مورد زمانهای جایگزین فکر کنم. قسمت همان قسمت است که جف (جوئل مک هیل) تاس را پرتاب می کند تا ببیند کدام یک از گروه ها برای تهیه پیتزا می روند. این شش جدول زمانی مختلف (از جمله Darkest Timeline) تنظیم کرده و می بینیم که چگونه هر یک از اینها بازی می کنند.

این البته الهام بخش بود آینه جهانی که در Star Trekبه همین دلیل عابد (دنی پودی) در Darkest Timeline باعث می شود که ریش های بز بز را بپوشند. J.J. آبرامز فیلم ها همچنین یک جدول زمانی جایگزین دیگر ، جدول زمانی کلوین، که منجر به ماجراهایی شد که کمی متفاوت از آنچه که قبلاً رفته بودند بود.

نتیجه اصلی این است که من در مورد فیلم های مختلفی که با زمان بندی های متناوب سر و کار دارند فکر کردم. تعداد کمی از آنها وجود دارد ، اما در اینجا برخی از بهترین ها وجود دارد … یا شاید عجیب ترین. اوه ، و من هیچکدام را شامل نشده ام نابودگر فیلم ها ، در حالی که زن و شوهر اول درخشان هستند ، از نظر کیفیت کاهش یافته اند و زمان بندی ها در همه جا قرار گرفته اند ، و من فقط نمی توانم با آن گره گوردی روبرو شوم! من همچنین می خواهم 1980s را شامل کنم شمارش معکوس FInalاما تا پایان آن ، آنها واقعاً هیچ چیزی را تغییر نداده اند ، بنابراین اگرچه این فیلم سفر بسیار خوبی است ، واقعاً یک جدول زمانی جایگزین تنظیم نمی کند. سپس وجود دارد Basterds Inglourious Ingourious Quentin Tarantino و روزی هالیوود. هر دو فیلم درخشان که من آنها را دوست داشتم ، اما فقط می خواهم از آنها در اینجا یاد کنم.

فیلم پیشنهادی  مرور: ده دقیقه تا نیمه شب - "تازه و جذاب"

اسپویلرهای احتمالی پیش رو.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *