دسته‌ها
دانلود فیلم

برخی از بهترین کمدی های نتفلیکس

با وجود همه اتفاقات مضحک که در حال حاضر در جهان اتفاق می افتد ، می توان احساس کرد که همه چیز ناامید و همه چیز افتضاح است. با این حال ، اوضاع تغییر خواهد کرد ، اوضاع در حال تغییر است و همه ما قادر خواهیم بود قبل از خیلی طولانی تر با دوستان و خانواده به آنجا برویم.

در همین حال ، تمام این سایت فیلم قدیمی قدیمی می تواند انجام دهد این است که به چند فیلم اشاره می کند نتفلیکس که ممکن است شما را لبخند بزند. بدیهی است که بسیاری از کمدی های دیگر در آنجا حضور دارند ، اما فکر کردم با برخی از علاقه مندی های قدیمی ، برخی جدیدترها و یک زن و شوهر از گوهرهای پنهان بروم.

اگر بعد از دیدن همه موارد موجود در این لیست ، بعد از فیلم های بیشتری هستید ، یا می خواهید بدانید چه چیز جدیدی در Netflix وجود دارد ، می توانید وب سایت عالی Flixboss را پیشنهاد کنم؟ من از آن استفاده زیادی می کنم (نسخه انگلستان) تا ببینم چه فیلم ها و نمایش های جدید در سرویس استریم قرار گرفته اند.

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 34 سریال دل

به هر حال ، بیایید با این لیست آشنا شویم.

فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی در سال 1989 که توسط نورا افرون و به کارگردانی راب راینر کارگردانی شده است ، بیلی کریستال و مگ رایان را به عنوان شخصیت های اصلی بازی می کنند. آنها بحث می کنند که آیا زن و مرد فقط دوست هستند. آنچه در زیر می آید ، فیلمی زیبا است که ما را از اوج و فراز و نشیب های دوستی و روابط می گذراند. اوه ، و آن صحنه هم در دهلی نو وجود دارد – من آنچه را که او دارم خواهم داشت!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *