دسته‌ها
دانلود فیلم

برخی از فیلم های جایگزین کریسمس برای تماشای این فصل تعطیلات

کریسمس روز به روز نزدیکتر می شود و بنابراین فیلم های کریسمس صفحه های ما را پر می کنند در حالی که هدیه ها بسته بندی می شوند و تعداد زیادی پای گوشت چرخ شده خورده می شوند. البته ، همه چیز به دیدگاه شما بستگی دارد که چه چیزی یک فیلم را به یک فیلم کریسمس تبدیل می کند – ما آثار کلاسیک مانند آن را داریم Miracle on 34th Street، It’s A Wonderful Life، A Christmas Christmas و موارد دیگر. فیلم های کمدی و ترسناک مختلفی وجود دارد که همه آنها در طول کریسمس تنظیم می شوند و دارای موضوعات قوی کریسمس هستند. سپس مواردی وجود دارد که برخی از آنها فیلم های کریسمس را در نظر می گیرند در حالی که دیگران نه جان سخت بارزترین آن است (من شخصاً فکر می کنم این یک فیلم عالی کریسمس است که بروس ویلیس لیستی تهیه می کند ، آن را دو بار چک می کند و تمام تلاش خود را می کند تا برای جشن گرفتن تعطیلات با همسرش ملاقات کند ، اما اگر موافق نیستید خوب با من) ، همراه با Lethal Weapon، Batman Returns، Kiss Kiss Bang Bang و بیشتر. پس امسال داریم مردچاق که مل گیبسون را به عنوان سانتا کار می کند و با ارتش ایالات متحده کار می کند در حالی که والتون گوگینز مرد مهمی است که وظیفه بیرون آوردن سانتا را دارد!

فیلم پیشنهادی  فرانسیس فورد کوپولا در حال انتشار برش جدیدی برای The Godfather: Part III با شروع و پایان جدید است

با این حال ، این لیست فیلم ها برای برخی از فیلم های جایگزین و مبهم کریسمس است که طی سال های گذشته منتشر شده اند. بدیهی است که برخی از شما همه آنها را دیده اید ، دیگران فقط چند فیلم ، اما شاید یک یا دو فیلم در اینجا وجود داشته باشد که شما نام آنها را نشنیده باشید و دوست دارید آنها را بررسی کنید.

موارد زیر به ترتیب خاصی نیست.

اگر شما یک بیگانه داشت که سفینه خود را در کانادا در این لیست قرار می داد ، پس یک برنده و یک لیست مشخص هستید. شاید سری به بهترین کازینو آنلاین کانادا بزنید و ببینید آیا می توانید آنجا خوش شانس باشید.

این فیلم سال 1971 داستان یک بیگانه از خارج از فضا را روایت می کند که هنگام فرود در یک شهر کوچک در کبک با دو کودک خردسال دوست می شود. یادم هست خیلی وقت پیش آن را دیدم و خیلی عجیب به نظرم رسید. بیگانه وحشتناک بود ، اما یک سفینه فضایی و بسیاری از شیرینی ها در آنجا بود. چیزی تقریباً خواب آور در این فیلم وجود داشت. من سالهاست که آن را نمی بینم ، اما یک مورد مشخص عجیب و غریب برای اضافه کردن به لیست کریسمس شما.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *