دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی Arrow Video FrightFest 2020: Alien On Stage، Benny Loves You، Redwood Massacre Annihilation and Relic

روز چهارم از Arrow Video FrightFest Digital Edition دوم پیش نمایش ویژه ای از آن را مشاهده کرد Alien On Stage، نمایش برتر انگلیس در بنی شما را دوست دارد، اولین نمایش جهانی از قتل عام ردوود: نابودی و پیش نمایش از یادگار.

به کارگردانی لوسی هاروی و دانیل کامر ، Alien On Stage یک مستند در مورد یک شرکت دراماتیک آماتور در دورست است که تولید علمی تخیلی ترسناک hor79 ریدلی اسکات را انجام می دهد ، بیگانه.

این گروه بیشتر به پوشیدن پانتومیم عادت دارند ، اما وقتی پسر مدیر شرکت از او خواست تا مورد بعدی خود را بنویسد ، او فرصتی پیدا کرد ، چیز دیگری را امتحان کرد و در عوض اقتباسی از آنها را نوشت. بیگانه مادرش با بازی در نقش ریپلی ، با مجموعه های ساخته شده توسط مادربزرگ ری و بقیه بازیگران و خدمه که از انبار اتوبوس محلی استقبال می کنند.

هاروی و کامر هوشمندانه سند خود را با یک ساختار دقیق سه کاره تنظیم می کنند که نگه داشتن دسته از تعداد زیادی از رویدادها ، مکان ها و بازیگران شخصیت ها را آسان می کند. در ابتدا ، ما در مورد تیم یاد می گیریم و می بینیم که آنها برای اولین شب خود در مرکز Allendale در Wimborne جایی که شروع می شود آماده می شوند – اما توسط هاروی و Kummer دیده می شود که بلافاصله سرمایه گذاری گسترده را ترتیب می دهند تا آنها را در یک تئاتر در لندن اجرا کنند و تصمیم به مستند کردن سفر. بخش دوم کلیه تمرینات ، پروانه ها و وقفه های fag را دنبال می کند و بخش سوم موارد برجسته عملکرد West End و واکنش پس از نمایش است.

فیلم پیشنهادی  The High Note - در تریلر جدید داکوتا جانسون ، تریسی الیس راس و Ice Cube را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *