دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی DVD / Blu-ray: وضعیت هوا با شما

برای هوداکا 16 ساله اوضاع به خوبی شروع نمی شود زیرا او نزدیک است از عرشه قایق خارج شود و با رسیدن به هوای توکیو کسی او را استخدام نخواهد کرد. بی پناه ، فراری در خیابان ها سرگردان است و وقتی شاهد می رود پیشخدمتی که به او ترحم می کند مورد توجیه قرار می گیرد و منجر به تخلیه سلاح گرم می شود ، مداخله می کند. هنگامی که هوداکا می فهمد که هینا می تواند آسمان را تغییر دهد تا دوره های کوتاه آفتاب را ایجاد کند ، یک دوستی و همکاری تجاری بین آنها ایجاد می شود

باران یک عنصر موضوعی ثابت در آثار فیلمبردار ماکوتو شینکای است که در آن بالا می رود هواشناسی با شما؛ این حضور زیبا و تهدیدآمیزی دارد زیرا ساکنان توکیو آرزو دارند که آفتاب به معنای واقعی و معنایی در زندگی آنها ظاهر شود. شینکای تأثیرات احساسی هوا بر افراد و همچنین عواقب زیست محیطی تداخل در طبیعت مادر را بررسی می کند. مشارکت هوداکا در یک مجله تحقیقاتی درباره حضور “دختران آفتاب” یک روش موثر برای ادغام نمایشگاه در خط داستانی است.

توجه زیادی به جزئیاتی مانند ریزش قطرات باران روی لنز دوربین مجازی و ایجاد انعکاس و انکسار با آب توجه زیادی می شود. متحرک کردن باران یک کار خارق العاده بود که بدون ایجاد حواس پرتی به تصاویر اضافه می کند. در فینال بزرگ یک سکانس چشمگیر چتربازی وجود دارد که باعث لبخند تام کروز و تعلق خاطر آن می شود ماموریت غیرممکن – افتادن. جنبه ضعیف تحقیقات پلیس در مورد محل نگهداری هوداکا است که احساس می کند بیش از حد ساختگی است. در حال حاضر یک درگیری ارگانیک وجود دارد که جالب تر است و علت و معلولی است که تغییر هوا بر هینا و محیط اطراف او می گذارد زیرا هیچ اتفاقی بدون هزینه نمی افتد.

فیلم پیشنهادی  برنده کتابهای فولادی ژاپنی The Thing و The Hindenburg شوید

نمایش بصری کاملاً شفاف است و موسیقی متن DTS از جلوه های صوتی باران استفاده کاملی می کند. ویژگی های پاداش امکان پخش آهنگ صوتی اصلی ژاپنی با زیرنویس انگلیسی و همچنین در صورت تمایل دوبله انگلیسی را فراهم می کند. این ویژگی بیشتر یک تبلیغ تبلیغاتی است تا یک کاوش عمیق ، اگرچه درج مصاحبه گفتگوی شو با شینکای به جبران این کمک می کند. خوب بود که مختصراً در مورد یک فیلم ساز که برای جلب توجه و تحسین بین المللی از سایه هایائو میازاکی خارج شده است ، نمای کلی شغلی داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *