دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی LFF 2020: آرمانشهر آمریکایی دیوید برن – “این اجراها باعث ایجاد احساس سرخوشی جهانی می شوند”

سه دهه به بعد Talking Heads Jonathan Demme فیلم کنسرت توقف ساختن حساسپایک لی هر ضربه شادی ، مقاومت و همکاری بین المللی را در قلب خود ثبت می کند آرمانشهر آمریکایی David Byrne. این نمایشی است که در سال 2018 در سراسر ایالات متحده و انگلیس گشت زده است – و به عنوان کسی که آنقدر خوش شانس است که آن را در لندن ببیند ، همان جرقه هیجان در این فیلم ، که در اواخر سال 2019 در یک اجرای بی نظیر در تئاتر هادسون نیویورک گرفته شده است ، بسیار زنده است. .

این بار لباس بزرگی وجود ندارد. بیرن و گروه او از نوازندگان ، خوانندگان و رقصندگان در یک صحنه ایستاده اند ، عاری از کابل (و کفش یا جوراب) ، همه لباسهای تیز و خاکستری پوشیده اند. این نوع نمایش برابری طلبانه تری ایجاد می کند. با حمل یا بستن سازهای بی سیم به نوازندگان – حرکت روان است ، خالی از حالت معمول سنگ استادیوم یا سلسله مراتب رهبر گروه است.

اسپایک لی بیشتر دوربین ها را روی آنچه روی صحنه اتفاق می افتد متمرکز می کند – حرکت به ریتم و سرعت اجرا ، نزدیک کردن تک تک بازیکنان که مدینه فاضله آمریکایی آلبوم به زندگی بصری ، و همچنین صوتی. چند عکس هوایی گیج کننده برای بوت شدن وجود دارد و فیلمبرداری در مورد طراح نور عدالت را رعایت می کند راب سینکلر سایه ها و نورافکن های شیک. این نمایش همچنین برجسته است آنی بی پارسون رقص بی نظیر. و ، این بسیار یک نمایش است ، نه یک نمایش ، با دیوید بیرن مکث برای متناسب با آهنگ می گوید.

فیلم پیشنهادی  LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina یک کندوی بدبخت از کف و شرور است!

مدینه فاضله آمریکایی نمایش گذشته و حال را با مجموعه ای از آلبوم جدید و برخی از سنگهای سرد ترکیب می کند سرفصل صحبت کلاسیک نیز با نگران دولت نباشید زود زدن چیزها اتصال تم اصلی نمایش و عامل اصلی بسیاری از انتخاب های هنری بیرن و لی در اینجا است. دیوید بیرن بازتاب های بین آهنگ خاص شامل نحوه کاهش ارتباطات عصبی با افزایش سن ، درگیر کردن رای دهندگان ایالات متحده و یافتن ارتباط انسانی هر کجا هستیم. “ملاقات با مردم ، این بهترین است” قبل از شروع به کار ، برن مسخره می کند This Must Be The Place (ملودی ساده لوحانه).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *