دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی LFF 2020: حرا – “شادی احشایی ، انزجار و درام مهیج را تحویل می دهد”

در طی هر فیلم ، بین فیلمساز و مخاطب معامله ای انجام می شود. اصطلاحات متفاوت است ، اما اساساً این تبادل پول و زمان برای سرگرمی است. کار تمام شد ، همه خوشحال هستند. به جز ، به مناسبت ، یک فیلمساز خیلی بیشتر تحویل می دهد. تقطیر شرایط انسانی در پی تحصیل یا تغییر. تعداد بسیار کمی از افراد و کمتر کارگردانانی هستند که علاقه و همدلی آنها نسبت به بشریت بیش از آنچه در دست است باشد استیو مک کوئین، و حرا اضافه شده خوبی به کاتالوگ وی است. حرا بخشی از یک مجموعه فیلم تلویزیونی به نام تبر کوچک – به نام ضرب المثل آفریقای غربی درباره قدرت در وحدت نامگذاری شده است. همه ی تبر کوچک فیلم ها داستان هایی از یک تجربه سیاه خاص را روایت می کنند ، در حالی که کسانی که هرگز نمی توانند واقعاً آن را درک کنند به طور فعال تشویق می کنند که سعی کنند.

بازگشت به طور خاص به حرا: اجازه ندهید که این ستایش باهوش ، واقعیت تماشای این فیلم را کم کند. این یک لذت احشایی ، انزجار ، ترس و یک درام هیجان انگیز در دادگاه است که ناشی از اقدامات مشتریان یک رستوران کوچک در لندن است. بر اساس واقعیت تاریخی در مورد “بادگیر”و تحت پوشش دهه های 1960 تا 1980 ، عنوان حرا یک رستوران در Notting Hill لندن است. همچنین – مهمتر از همه – یک مشاغل موفق در مشاغل سیاه و مرکزی برای دیدار و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو و گفتگو به منظور برقراری ارتباط بدون وجود ترس از انتقام جویی از یک نیروی پلیس سفید پوست که از تنشهای سیاسی نژادپرستانه قدرت یافته است.

مک کوئین زندگی در اطراف و اطراف را نقاشی می کند حرا با رنگ و لحن زنده. پر از موسیقی ، رقص ، مرهم گرم کننده به وحشت های واقعی خارج از درب آن – که به زودی راه خود را به داخل باز می کند. فرانک کریچلو (شان پارکز) مانگرو را اداره می کند ، غذاهای خوشمزه را سرو می کند “برای کام خاص”به شخصیت های مشهوری مانند دارکوس هاو (ملاچی کربی) ، پلنگ سیاه Altheia Jones-Le Conte (لتیتیا رایت – هرگز بهتر نیست) و باربارا بیز (Rochenda Sandall ، همچنین خارق العاده). در جاهایی که جامعه وجود دارد ، فعالیت جامعه به دنبال دارد ، که نیروی پلیس محلی ، به ویژه قرقره PC را وحشت زده می کند (سام اسپرول – تهدید کننده) که به طور منظم بر اساس شایعات جعلی مبنی بر اینکه این یک لانه گناه است ، به حرا حمله می کند. سرانجام ، پس از تحمل ضرب و شتم های بیشمار و اقدامات تخریب آمیز پلیس ، این گروه از حق اعتراض به بدرفتاری خود – که آینه ای از رویدادهای امروز جهان است – با راهپیمایی در خیابان های محلی استفاده می کنند. این راهپیمایی نشان دهنده سرازیر شدن فشارهای شدید پلیس است و منجر به اتهامات آسیب رساندن به معترضان صلح طلب می شود. متهمان باید محاکمه شوند بیلی قدیمی، به طور معمول محلی برای پرونده های مربوط به جدی ترین فعالیت مجرمانه است. با کمک وکیل ایان مکدونالد (جک لودن، با استفاده از لهجه خودش ، احتمالاً) متهم (بعداً معروف شد حرا نه) از خود در برابر یک سیستم کاملاً مغرضانه دفاع می کنند

فیلم پیشنهادی  یوتوپیای آمریکایی دیوید بایرن یک تریلر دریافت می کند

چیزی که یک درام مک کوئین را بالا می برد ، جدا از بازی فوق العاده ، چشم انداز غنی او است. تنظیمات موقعیت مکانی و همچنین نقوش صوتی و تصویری کاملاً عالی هستند. روده مک کوئین با نمایش صحنه های بی دغدغه ای که با خشونت وحشیانه نابود شده اند ، بیننده را مشت می زند ، قبل از پایان دادن به سکوت ، فقط با صدای زنگ ظروف متوقف می شود (قسمت بالای چرخش را در انتهای تصور کنید شروع بجز چرخش باعث درد بی معنی شد). به اجراها برگردیم ، اگرچه همه عالی هستند ، Wright’s Altheia یک نیروگاه قدرت است ، روی صفحه بسیار پرشور و چشم نواز است. رایت می تواند نامزد دریافت جایزه شود ، اما اینکه این ها تحت عنوان تلویزیون یا فیلم قرار می گیرند حدس کسی است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *