دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی LFF 2020: مغول موگلی – “یک داستان درخشان از آسیب نسل”

ریز احمد از زمان دستیابی به موفقیت بزرگ وی در نمایشگرها حضور مداوم داشته است چهار شیر، در حال بازی در فیلم های محبوب اخیر هالیوود مانند سرکش یکی و زهر، اما در مغول موگلی او به عنوان Zaheer در مرحله مرکزی قرار می گیرد و این یک مرحله از نزدیک و صمیمی است. کارگردانی شده توسط بسام طارق، این فیلم در نسبت ابعاد 4: 3 ارائه شده است که با فیلم های خانوادگی قدیمی مربوط می شود ریز احمد کودکی بلکه دوربین را به بازیگران نزدیکتر می کند و لایه دیگری از صمیمیت را به فیلم می افزاید.

با مرکزیت ظهیر (نام هنری زد) و ظهور او در صحنه رپ ، او قصد دارد به تور برود و قبل از شروع به خانه نزد خانواده اش در لندن برمی گردد. پس از دو سال که به موسیقی خود بازگشت و به ایالات متحده آمریكا بازگشت ، درگیری بین او و والدینش رخ داد ، نه فقط از نظر سن یا نسل ، اما همچنین تاریخ. در اتاق قدیمی خود ، او آشغال های قدیمی را انتخاب می کند و نوارهای موسیقی قدیمی را که به عنوان یک جوان ضبط کرده بود ، بر روی نوارهای موسیقی قدیمی قوالی پدر و مادرش پیدا می کند. تلاش اولیه برای نوشتن تاریخچه والدینش. شبح پارتیشن ، ابتدا صحنه هایی از خانه ای متروک را که در گرد و غبار پوشیده شده بود اما سپس توسط ظاهر یک مرد نقاب ، فیلم را تحت تعقیب قرار می دهد. ظاهر در مقابل خانواده و دوستانش درگیر می شود و هنگامی که در کوچه ای شناخته می شود سر و کله می زند و فقط به عنوان یک رپ رقیب RPG اشتباه گرفته می شود.

فیلم پیشنهادی  کیت ساخوف به عنوان بو-کتان کریز در فصل 2 ماندالوریا پیوسته است

درگیری نسل قلب این داستان را تشکیل می دهد. ظهیر از رفتن به تور ناامید است ، اما هفته ها قبل از آن قادر به سقوط و بیدار شدن در بیمارستان با یک بیماری تحلیل برنده است. “بدن شما در حال جنگ با خودش است” دکتر او می گوید ، هم به صورت مجازی و هم به معنای واقعی کلمه. ظاهر و پدرش بشیر (آلی خان) برای برقراری ارتباط تلاش می کنند ، سکوت آنها کر کننده است و فیلم بهم می ریزد و لایه هایی را برای ظاهر و مخاطب نشان می دهد. آلی خان افسانه است و یک قدرت آرام در زیر سطح عملکرد او وجود دارد. همانطور که لایه ها روی هم قرار می گیرند ، داستان پدر و پسر رشد می کند تا زمانی که شما رابطه را مشت کنید.

مغول موگلی یک قاتل یک فیلم است ، بی سر و صدا قطعات را در میان نسل ها ، سبک ها ، فرهنگ و موسیقی جمع می کند تا اینکه با دقت احساسی ضرب می زند. من به عنوان یک مهاجر نسل اول چیزهای زیادی دارم که می توانم ببینم مغول موگلی به من و دیگران که من با میراث زاهیر می شناسم بازتاب می یابد ، اما این باعث نمی شود که آن را غیرقابل دسترسی کند. ریز احمد و بسام طارق داستانی درخشان از آسیب های نسلی را زنده کرده اند ، اما همچنین عشق به روشی است که برای این شخصیت های منحصر به فرد کار می کند و امیدوارم که آن را ببینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *